opublikowano 04/02/2018 o godzinie 19:10:52, autor Darek Jankowski

MRF ON TRIP 2018 - to już połowa!
Wtorek był dniem dedykowanym nagraniom supermoto. Część naszej ekipy zabrała ze sobą cztery Pity od MRF i pojechała podbijać Karting Coma-Ruga. Jeździli tam na kolanach i łokciach, a szczególnie nasz Mateusz „Valentino Wąssi” Wąsowski.W tym samym czasie druga część ekipy przejechała ponad 25 km po lasach w okolicy naszego domu. Udało się dojechać na zabytkowy zamek w Santa Coloma de Farners. Po wszystkim przygotowaliśmy nasze motocykle do dalszych jazd, a wieczorem mieliśmy integracje całej załogi. Kolejnego dnia pojechaliśmy ponownie pośmigać na opuszczone pole golfowe gdzie nasi kamerzyści nagrywali ujęcia pitów w akcji. Każdy miał znaleźć „kozacką” miejscówkę i pokazać na niej, co umie. Niestety skończyliśmy już o 15, ponieważ tego dnia musieliśmy się już spakować i wynieść do Lloret de Mar… Tego dnia po raz pierwszy poszliśmy zjeść kolacje na mieście i niedługo po tym, zmęczeni całym zamieszaniem poszliśmy spać. Czwartek był za to dniem odpoczynku i regeneracji. Rozpakowani i z nadzieją na brak kolejnych przeprowadzek odpoczywaliśmy w deszczowym Lloret de Mar. Mieliśmy też czas, żeby zrobić sobie obiad z prawdziwego zdarzenia! Nie zabrakło również męskich pojedynków w Fife.

Koniecznie zobaczcie, także relacje u DARO PIT BIKE!

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook