opublikowano 01/02/2018 o godzinie 10:42:24, autor DaroPitbike

MRF ON TRIP 2018 – ciąg dalszy

Choć jesteśmy w Hiszpanii już trzeci dzień, to można powiedzieć, że dla niektórych trip dopiero się zaczął. Dziś po raz pierwszy odpaliliśmy maszyny!

Dzień rozpoczęliśmy od wizyty na pięknej, piaszczystej plaży, gdzie zaplanowano sesję zdjęciową na oświetlonych, przez wschodzące słońce pitach.

Po sesji nad morzem wszyscy stawiliśmy się na torze w nowych rzeczach od Tora (naprawdę kozackich!) i … zaczęła się zabawa! Ekipa zdjęciowa była naprawdę świetnie zorganizowana, dzięki czemu mogliśmy nagrać dobre ujęcia z jazdy, i przy okazji nieźle poszaleć. Na wyjeździe są z nami Dawid i Wiktor Lampart, dlatego to szaleństwo nie mogło skończyć się inaczej jak biegiem żużlowym na pitach! Do walki stanęli bracia Lampart, Dawid Grobelny i Darek Jankowski. Bieg ten nie mógł się inaczej skończyć, jak zwycięstwem dla braci z Rzeszowa, którzy ukończyli rywalizację z wynikiem 5:1. Podczas gdy mieliśmy już kończyć jazdę spotkaliśmy na torze Alexa Salvini, który pokazał nam swoje umiejętności. Skoki, które nam zademonstrował potwierdziły tylko, jak bardzo zasłużony jest jego tytuł Mistrza Świata w Enduro E2 z 2013 roku.
Nasza ekipa BORNTOMX nie mogła przegapić okazji, żeby nie przeprowadzić z nim wywiadu! Po dniu pełnym wrażeń wszyscy wróciliśmy do domu(Pierwsze śpiochy padły już po kolacji). Zobaczcie, także relacje na kanale DARO PIT BIKE!

 


#MRFonTrip
#DaroPitbike


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook