opublikowano 08/02/2019 o godzinie 15:14:38, autor Filip Janus, Olga Taraszka

MotoSTART, czyli otwarcie o starcie I Historia Filipa Janusa #113


Od czego zacząć? Skąd wziąć sprzęt? Gdzie się wybrać na pierwsze jazdy? Każdy z zawodników, zanim na dobre się rozjeździł, też na początku zadawał sobie te i wiele innych pytań. Doskonale wiemy, że najtrudniejszy jest pierwszy krok dlatego, żeby ułatwić go początkującym motopasjonatom będziemy prezentować tutaj historie wzięte z życia. Tym razem swoim doświadczeniem dzieli się z nami Filip Janus #113!
Od początku do końca z bananem na twarzy

Przygoda z motocyklami w moim życiu zaczęła się od mini crossa na linkę, którego dostałem na 5. urodziny. Od tego czasu zaczęło się moje zainteresowanie motoryzacją. O pit bike’ach dowiedziałem się po tym, jak jeden z chłopaków od pitbike.pl przyniósł ulotki do firmy taty. Tego samego dnia pojechaliśmy na wypożyczalnie do Głażewa, zobaczyć co i jak. Od tego momentu wkręciłem się i to bardzo.

Pamiętam do teraz, jak zsiadałem z pita z jednym, wielkim bananem na twarzy! Dzięki wsparciu taty już następnego dnia byliśmy w salonie pitbike.pl, a wybór padł na MRF 120. Frajda była niesamowita! Dzień w dzień jeździliśmy na tor do Głażewa, który jest idealny do zaczęcia śmigania na pitach. Były to wspaniałe chwile, do których bardzo chętnie wracam. Jak widać jeśli ktoś chce zacząć, nie warto tracić czasu na zastanawianie się, tylko działać, działać, działać!


Na zdjęciu: Filip Janus i Daria Leba na Torze w Głażewie.


Wielu zawodników już teraz wyraziło chęć, żeby opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Jeśli TY też chciałabyś/chciałbyś podzielić się z nami swoją historią, napisz na maila: pitbike24.pl@gmail.com lub kontaktuj się z nami, przez Facebook: pitbike24.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF LAMBA PITBIKE PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook