opublikowano 07/01/2020 o godzinie 23:18:10, autor Olga Taraszka

Młodzi na start! Trwa aktywna zima z SIL Academy
Już 11 stycznia ekipa SIL Academy, po raz kolejny organizuje halowe jazdy pokazowe. Skierowane są one do najmłodszych – dzieci i młodzieży. Komfort i bezpieczeństwo gwarantowane.Jazdy organizowane są w każdą sobotę od 9:00 do 11:00 ( od 8:15 rusza rejestracja uczestników). Trening odbywa się na torze TOP KART ARENA w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 38/40. Uwaga! Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału.

Formuła treningu zakłada jazdę na motocyklach typu pit bike. Jazdy odbywają się zarówno na własnym sprzęcie, jak i wypożyczonych motocyklach. Na miejscu, ze względu na bezpieczeństwo i komfort obowiązuje podział na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Trening trwa godzinę: 4 sesje po 15 minut lub 5 sesji po 12 minut. Każdy uczestnik ma też możliwość odbycia "debiutu" na zewnętrznym placu

𝗞𝗼𝘀𝘇𝘁
Cena treningu to 100zł (własny sprzęt), 170zł (wypożyczenie: YCF 50 E, YCF 50A, MRF 80 Runner, MRF 120)

𝗭𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆
Zapisy prowadzi Piotr Kuptel. Należy kontaktować się pod numerem tel. 533 003 853 lub mailowo p.kuptel@gmail.com, bądź przez FB (Piotr Kuptel lub SIL Academy).


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook