opublikowano 29/09/2019 o godzinie 15:24:07, autor Żaneta Lipińska

Mateusz Hulewicz: Przybywajcie i bawcie się razem z nami!

Właśnie zakończył sezon wyścigów motocyklowych, podwójnym zwycieztwem w WMMP na czeskim Autodromie Most oraz dwoma podiami w europejskiej stawce Alpe Adria i już przygotowuje się na wielki finał Pucharu Polski Pit Bike SM.

 

Mateusz Hulewicz, lider klasyfikacji Stock 150, tegoroczny mistrz Polski w wyścigach motocyklowych Supersport300


Tegoroczny sezon Pit Bike  był dla mnie bardzo udany. Przed sezonem założyłem sobie cel, aby wygrać wszystkie rundy w swojej - najliczniejszej zresztą - klasie Stock 150. Póki co udaje mi się to urzeczywistniać. Zobaczymy, jak będzie w Starym Kisielinie. Atmosfera w paddocku w całym sezonie fantastyczna. Praktycznie sami sympatyczni ludzie. Nie ukrywam, że z kilkoma zawodnikami jesteśmy w stałej komitywie, co owocuje fajnymi przyjaźniami. Słowa uznania należą się również organizatorom zawodów. Podział na grupy wyścigowe to bardzo dobra decyzja. Podoba mi się również to, że w tym sezonie gościliśmy już na czterech torach - piąty to WallraV Race Center w Starym Kisielinie. Podsumowując działo się sporo, poziom zawodów z rundy na rundę wzrasta - myślę, że za rok będziemy pobijać własne rekordy prędkości.

6 października wielki finał. Nie można go przegapić, bo na pewno będzie się dużo działo. Dopiero na ostatniej rundzie dowiemy się kto zdobędzie puchar Pit Bike. Punkty liczymy razy półtorej, więc wszystko się może zdarzyć. Warto być z nami chociażby po to, aby poczuć zapach spalin, poczuć mega atmosferę w paddocku i po prostu, aby nas wspierać swoją obecnością, bo bardzo potrzebujemy swoich kibiców. Przybywajcie i bawcie się razem z nami!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook