opublikowano 26/05/2018 o godzinie 22:34:29, autor Olga Taraszka

Mateusz Affelt opowiada o swoim nastawieniu przed II rundą w Głażewie!Do II rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie pozostały już zaledwie 2 tygodnie! Tymczasem pytamy zwycięzcę kat. Stock 125, jak wspomina kwietniowy start!


Zdominowałeś kategorię Stock 125 podczas I rundy Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie– jak podsumowałbyś te zwody?
-Zawody w Głażewie mogę podsumować bardzo krótko i konkretnie - były one dla mnie bardzo udane! Zdołałem wygrać, startując pierwszy raz na modelu YCF i jestem z tego bardzo zadowolony. Na pewno jest to dobra prognoza na przyszłość.

Co sądzisz o torze w Głażewie – jest on Twoim zdaniem trudny technicznie i wymagający?
- Muszę przyznać, że tor różni się od tego, na którym jeździliśmy rok temu. Na pewno jest bardziej techniczny i bardziej wymagający. Myślę że, najlepszym dowodem na to był moment mojego zjazdu z wyścigu, kiedy nie miałem siły powiedzieć ani słowa!Czy jest coś nad czym pracujesz teraz i chciałbyś poprawić przed II rundą?
-Na pewno muszę popracować jeszcze trochę nad formą fizyczną, gdyż na końcu wyścigu brakuje mi trochę sił. Tragedii nie ma, ale zawsze mogłoby być lepiej.

Jak oceniasz poziom stawki zawodniczej w swojej kategorii – kogo typowałbyś wśród faworytów czerwcowego startu ?
-Poziom stawki jest naprawdę bardzo dobry. Mogę jednak obiecać, że postaram się i zrobię wszystko, co w mojej mocy, żebym to ja został liderem po tych zawodach. Pozdrawiam wszystkich kibiców i do zobaczenia 10 czerwca!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook