opublikowano 29/08/2019 o godzinie 18:27:38, autor Olga Taraszka

Mariusz Juszczak: "Trzeba się przygotować, zarówno fizycznie, jak i sprzętowo"Mariusz Juszczak to zawodnik, który aktualnie zajmuje 3.miejsce w generalnej klayfikacji klasy Super Pit. Jakie ma nastawienie, przed najbliższym startem w Bydgoszczy? Opowiada dla pitbike24.pl Chyba lepszego debiutu w Pucharze Polski Pit Bike SM nie mogłeś sobie wymarzyć.
Mariusz Juszczak: 
Trzecie miejsce jest w porządku, ale wiadomo, że każdy chciałby być pierwszy(śmiech). Prawdę mówiąc nie patrzę za bardzo na pozycję w generalce, staram się czerpać fun z jazdy i pomagać najmłodszym w teamie.

Mimo to musisz przyznać, że jest się z kim ścigać i szykuje się w sobotę zacięta walka. 
Mariusz
: W klasie Super Pit faktycznie poziom jest bardzo wysoki, trzeba się przygotować, zarówno fizycznie, jak i sprzętowo...

Jak w ogóle trafiłeś na pit bike?
Mariusz:
 Usłyszałem o Pucharze i stwierdziłem, że to świetne rozwiązanie, od którego sam bym zaczynał, gdyby było to wtedy możliwe. Myślałem o startach od dłuższego czasu, jako formie treningu, aż w pewnym momencie w zasadzie przypadkowo zeszły się drogi moja i Roszak Racing.

Jeździłeś już wcześniej w Bydgoszczy?
Mariusz:
 Będę tu, co prawda pierwszy raz, ale z reguły nie mam problemów z poznaniem toru. Chciałbym powtórzyć wyniki z Koszalina, ale wiem, że stawka w sezonie mocno się poprawiła. Cóż, trzeba ją będzie dogonić.

Dzięki bardzo za rozmowę.
Mariusz:
Dziękuję!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • Tylni amortyzator w pitbike 125
Cześć wszystkim mam takie pytanie czy wie ktoś może ile trzeba wlać oleju do tylnego amortyzatora w pitbike 125? bo nigdzie nie jest to podane a po ostatnich zawodach się...

YouTube

Facebook