opublikowano 03/03/2018 o godzinie 21:12:51, autor Olga

Marcowe szkolenia pit bike!Chcesz nauczyć się jazdy na pit bike, ale nie wiesz, jak i gdzie? Podrzucamy propozycje, gdzie w najbliższym czasie możesz poczuć magię jazdy na małych motocyklach!

->Babskie szkolenie pit bike (19 marzec)


Szkolenie w damskim gronie odbędzie się Szkolenie odbędzie się na torze w Skawinie - Tor gokartowy w Skawinie SKW Racing Park.
Spotykanie rozpocznie się, o godz. 18:30, aby się przebrać, uzupełnić oświadczenia i zapoznać się z krótką teorią. Jazdy rozpoczną się o godz. 19:00 w dwóch grupach w sesjach po 15 min.

Uwaga! Pełny strój motocyklowy jest obowiązkowy.

 Cena szkolenia to 300zł, cena zawiera wynajem toru oraz motocykla. Szkolenie odbywać się będzie na motocyklach pit bike o pojemności 120ccm, firmy MRF. Kontakt telefoniczny pod numerem - 733 033 315.

Więcej informacji na stronie wydarzenia - Babskie szkolenie pit bike!

->Szkolenie Pit bike dla dorosłych (20 marzec)

Moto-szkoła – Katanka - doskonalenie motocyklowych technik jazdy zaprasza
wszystkich chętnych na szkolenie na torze SKW Racing Park w Skawinie. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek, w godzinach 18:30-21:00. Jazdy będą się odbywać w godzinach 19:00 - 21:00, pół godziny przeznaczone jest na przebranie się, wypełnienie oświadczeń oraz na krótką teorię.

Podczas szkolenia, instruktorzy poruszą kwestię:
- prawidłowej nitki toru jazdy
- prawidłowego patrzenia
- pracy gazem oraz hamulcem,

Cena szkolenia to 300zł, w cenie zawarty jest wynajem toru oraz motocykla. Szkolenie odbywać się będzie na motocyklach Pit bike o pojemności 120ccm, firmy MRF. Kontakt telefoniczny pod numerem - 733 033 315.

Więcej informacji na stronie wydarzenia - Pit bike dla dorosłych!Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook