opublikowano 16/06/2019 o godzinie 08:59:03, autor Olga Taraszka

Maks Pawełczak: „W naszej rodzince każdy ma swoje zadanie”
W ostatnią sobotę mogliśmy zobaczyć, jak Maks Pawełczak #121 po raz kolejny wygrywa II rundę Pucharu Polski Pit Bike SM w klasie STOCK 90. Teraz, przed tym młodym zawodnikiem szykują się następne wyzwania – II Runda Pit Bike Cup i zmagania w mini żużlu. Jak podkreśla Maks: „Najważniejsza jest dobra organizacja.”


II Runda Pucharu Polski Pit Bike SM za nami, a Ty po raz kolejny nie zwalniasz tempa…
Maksymilian Pawełczak:
II Runda w Toruniu przebiegła po mojej myśli , udało mi się wygrać oba wyścigi. Frekwencja dopisała i w Stock 90 wystartowało wraz ze mna 17 zawodników. Super się jechało, można było się pościgać, pomijać konkurencję.

Teraz czas na Radom…
Maks:
Radom to dla mnie nowy tor, więc będzie to nowe wyzwanie. Postaram się dobrze zaprezentować, trenuję jeszcze inne dyscypliny motorsportu i mój grafik jest już zapełniony, ale może uda mi się odjechać kilka kółek przed zawodami.

Zanim jednak kolejne zmagania SM, przed Tobą rywalizacja w terenie i II Runda Pit Bike Cup.
Maks:
Głażewo i II Runda Pit Bike Cup to dla mnie zawsze bardzo mile spędzony czas. To tam właśnie wszystko się zaczęło. Bardzo lubimy tam wracać, spotykać znajomych.


Tak jak wspomniałeś oprócz tego, że Twój kalendarz sportowy wypełniają zawody pit bike, odnosisz też sukcesy na miniżużlu. Ostatnio w Wawrowie zdobyłeś komplet punktów! Gratulacje!
Maks:
Tak, to prawda. Pprócz jazdy na pit bike, trenuję również mini żużel reprezentując BTŻ Polonia Bydgoszcz. Nie mam jeszcze 10 lat, więc ścigam się z chłopakami bez licencji do 10 roku życia. Właśnie w Toruniu pokrywały mi sie zawody, ale udało się odjechać obie dyscypliny z bardzo udanym wynikiem i kompletem punktów w obu dyscyplinach... ach jak to brzmi...

Jak udaje Ci się to wszystko pogodzić?
Maks:
Jak udaje sie to wszystko pogodzić ? To dzięki dobrej organizacji . Tato daje radę ze sprzętem. Mama kontroluje szkołę, a mnie pozostaje tylko sama przyjemność treningi i starty. W rodzince Pawełczaków każdy ma swoje zadanie.

Dzięki bardzo za rozmowę.
Maks: Dzięki, do zobaczenia.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook