opublikowano 12/10/2019 o godzinie 18:36:40, autor Olga Taraszka

Ma 7 lat i nieustanny apetyt, by jeździć na pit bike!Puchar Polski Pit Bike SM to plejada młodych talentów.  Takim przykładem jest Julia "Taddy" Jantarska #112, zawodniczka, która w minionym sezonie brała udział w jazdach pokazowych. Ze względu na to, że ma zaledwie 7 lat, nie mogła jeszcze dołączyć do kolegów i koleżanek z klasy STOCK 90. Pomimo tego, pod okiem swojego teamu - Katanka Young regularnie trenuje, by prezentować, jak najlepszą formę w sezonie 2020. Miło było popatrzeć, jak radzisz sobie w jazdach pokazowych....
Julia "TADDY": Udział w rundach bardzo mi sie podobał, ale prawdziwa rywalizacja zacznie się w przyszłym sezonie, bo wtedy dopiero zdam egzamin na licencję wyścigową i poczuję prawdziwe współzawodnictwo.  Atmosfera na rundach jest super, poznałam fajnych kolegów i koleżanki, razem spędzamy czas na torze i w przerwach miedzy jazdami. W przyszłym sezonie, kiedy już zdobędę licencję, chciałabym również startować na Pit Bike'ach w Głażewie w wersji off road.

Gdzie najczęściej trenujesz?
Julia "TADDY":
Na co dzień trenuję mx/enduro na moim KTM-ie, ta dyscyplina jest dla mnie równie ważna i chcę się doskonalić w jeździe na asfalcie i poza nim! Ten sezon był moim pierwszym na Pit Bike'u. Zaczęłam jeżdżąc powolutku, a w ciągu kilku miesięcy dzięki olbrzymiej pracy moich trenerek- Moniki Jaworskiej i Magdy Stankiewicz z Katanka Young Team z Krakowa, bardzo się poprawiłam technicznie i teraz już schodzę na kolano bez problemu i tylko na kolanie chcę jeździć! Bardzo się z tego cieszę nie tylko dlatego, że to ekstra uczucie, ale tez dlatego, że jestem najmłodszą dziewczynką, która umie jeździć "na kolanie".Oglądałaś ostatnie wyścigi klasy STOCK 90? 
Julia "TADDY":
 Śledzę właściwie wszystkie grupy, bo moi koledzy z zespołu, gdzie trenuję, czyli Katanka Young Team, ścigają się we wszystkich klasach i chcę im kibicować. Oczywiście STOCK 90 interesuje mnie najbardziej, bo tam będę startować w przyszłym sezonie i zamierzam walczyć o tytuł najszybszej dziewczynki w tej klasie! Zdecydowanie złotym dzieckiem klasy STOCK 90 jest Maksymilian Pawełczak... Z tego miejsca Maks pozdrawiam Cię serdecznie!

Twój ulubiony tor?
Julia "TADDY":
 Zdecydowanie tor w Radomiu! Uwielbiam duże prędkości, a tamten obiekt jest najszybszym ze wszystkich w Pucharze Pit Bike. Przy okazji dziękuję moim sponsorom za ten piękny sezon, czyli: MotoTruck Kielce Samochody Specjalistyczne, Katanka Young Team, EkoEnergiaPolska, Don't Break, Car Park Parking&more, KWracewear, Waxoylpolska, Polanika Ośrodek Rehabilitacyjny, DealerSoloKielce, Motocaina.pl, APO3, Haftujepl, Hawky, KTM Novi Korona.

Dziękuję bardzo za rozmowę i trzymam kciuki za przygotowania do następnego sezonu.
Julia "TADDY":
Dziękuję bardzo, pozdrawiam wszystkich kibiców. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook