opublikowano 12/03/2019 o godzinie 12:16:57, autor Olga Taraszka

Leszno stawia na pit bike i tworzy kolejne miejsca do jazdy!
Od pewnego czasu małe motocykle na dobre rozgościły się w Lesznie, przy ul. Święciechowskiej 81. Tory usytuowane są tuż za stacją paliw EMKA, która mieści się pod tym samym adresem. Osobą, dzięki której pit bike`ki wjechały do Leszna jest Jakub Majchrzak, były zawodnik motocrossowy, wielokrotny zdobywca Pucharu Polski PZM w motocrossie, obecnie trener motocrossu i jazdy na motocyklu oraz przedsiębiorca.-Na chwilę obecną wszystkie działania odbywają się, przy ul. Święciechowskiej, ale w planach mamy rozszerzyć obszar i stworzyć kolejne miejsca do jazdy na pit bike – opowiada Jakub Majchrzak. -Do dyspozycji mamy teren, na którym wybudowaliśmy cztery tory. Odwiedzają nas często żużlowcy, wychowankowie Unii Leszno, jak również inni, którzy dzięki pit bike przygotowują się do sezonu lub chcą mieć po prostu większy kontakt z motocyklem i pracować nad jego wyczuciem – dodaje.

Nowe tory to jednak nie wszystko, już wkrótce powstanie na terenie Leszna miejsce, gdzie wszyscy chętni będą mogli przetestować sprzęt i wybrać odpowiedni model motocykla dla siebie.

– Pit bike`ami zaraził mnie mój pierwszy i wieloletni trener motocrossu Marcin Wójcik, który od kilku lat czynnie bierze udział w zawodach w Głażewie oraz propaguje pit bike w swoim regionie – przyznaje Jakub Majchrzak. – Aktualnie jesteśmy w trakcie tworzenia miejsca, sklepu, w którym będziemy mogli pokazać naszym klientom i zainteresowanym osobom wszystkie modele z gamy pit bike YCF oraz MRF, a że wszystko mieści się praktycznie w jednym miejscu, to każdy chętny będzie miał możliwość przetestowania upatrzonego sprzętu, przed zakupem – dodaje.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook