opublikowano 13/11/2018 o godzinie 16:51:29, autor Olga Taraszka

Kolejny trening SM na Canpol Chojnice już wkrótce!

Jesienny trening na torze Canpol Extreme Chojnice już wkrótce! 25 listopada odbędzie się kolejna okazja do tego, by rozpocząć przygotowania do sezonu 2019!Trening zaplanowany jest w godzinach 9.00-12.00. Odbywa się on w sesjach 10-minutowych. Uczestnicy podzieleni zostaną na 3 grupy, do 10 uczestników. Istnieje możliwość wynajęcia motocyklu. Cena wynajmu to 250 zł za przygotowany do jazdy motocykl - w cenie zawarta jest opłata za tor, paliwo. W przypadku uszkodzeń uczestnik pokrywa koszty naprawy motocykla. Koszt udziału z własnym motocyklem to 50 zł.

Jeśli zostanie zgłoszonych minimum trzech juniorów, utworzona zostanie osobna grupa dla dzieci (klasa stock 90). Trening dla dzieci rozpocznie się od godziny 8.00.

KAŻDA OSOBA, KTÓRA CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU RÓWNIEŻ NA WŁASNYM PIT BIKE-U PROSZONA JEST O PRZESŁANIE WIADOMOŚCI NA SKRZYNKĘ STRONY: Motokarton, ABY ZOSTAĆ ZAPISANYM NA LISTĘ UCZESTNIKÓW.

W PRZYPADKU OSIĄGNIĘCIA MAKSYMALNEJ LICZBY UCZESTNIKÓW OSOBY NIE ZGŁOSZONE MOGĄ ZOSTAĆ NIE DOPUSZCZONE DO TRENINGU! 

W razie pytań, bądź chęci rezerwacji pit bike-a, można kontaktować się za pośrednictwem strony Motokarton. Ilość motocykli ograniczona!

PROŚBA DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW O ZAMONTOWANIE ZBIORNICZKÓW PRZELEWOWYCH DO ODMY I GAŹNIKA.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook