opublikowano 15/07/2018 o godzinie 14:27:39, autor Olga Taraszka

Kolejne rundy cross country już za tydzień!
Po wielu latach rywalizacja w ramach cyklu cross country wraca do Darłówka Wschodniego! Zawodnicy odgrzeją popularną „patelnię” i będą walczyć o kolejne punkty do generalnej klasyfikacji.

Kolejna część zmagań w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego cross country, przed nami! Tym razem zawody pit bike rozegrane zostaną w Darłówku – 21 i 22 lipca. W sobotę rywalizacja rozpocznie się o godz. 14, a w niedzielę start zaplanowany jest na godz. 11:00. Wspomniany teren znajduje się bezpośrednio przy plaży, wobec czego w szczególności, w okresie wakacyjnym szykuje się atrakcyjne widowisko. Organizatorem wydarzenia jest Klub Motorowy Szczecin.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook