opublikowano 30/01/2019 o godzinie 17:59:20, autor Olga Taraszka

Kolejne karty, przed Pucharem Polski Pit Bike SM 2019 zostały odsłonięte!Kolejne karty, przed Pucharem Polski Pit Bike SM 2019 zostają odsłonięte! Znamy już termin rundy rozgrzewkowej, która poprzedzi inaugurację sezonu. Już teraz zarezerwuj sobie ten dzień i sprawdź formę na torze w Toruniu!


Już 13 kwietnia odbędzie się runda rozgrzewkowa na torze Awix Racing Arena w Toruniu. Wydarzenie zaplanowane jest w godz. 8-16:00. To doskonała okazja do tego, żeby nie tylko sprawdzić formę przed pierwszą rundą, ale przede wszystkim zdać licencję i zostać zawodnikiem pit bike! Jeśli planujesz w tym roku debiut w zawodach pit bike na asfalcie, będziesz miał wymarzoną szansę, żeby na własnej skórze poczuć smak rywalizacji i atmosferę wyścigu! Wybierz odpowiednią klasę do swojego wieku i umiejętności, i do zobaczenia na starcie! Przypominamy też, że pierwsza runda Pucharu Polski Pit Bike SM 2019 odbędzie się 4 maja w Koszalnie.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook