opublikowano 15/04/2019 o godzinie 11:10:33, autor Olga Taraszka

Kolejna okazja do treningu na Awix Arenie w Toruniu!Oficjalna runda rozgrzewkowa, przed Pucharem Polski Pit Bike SM już za nami, dlatego teraz nie pozostaje już nic innego, jak trenować! I runda afaltowego pojedynku już 4 maja w Koszalinie. Tymczasem już jutro odbędą się kolejne jazdy wolne na Awix Racing Arenie w Toruniu!


Jazdy na toruńskim Awixie odbędą się, w godzinach 15:00-18:00. Na torze będzie, można spotkać między innymi Daniela Blina, który właśnie wrócił z kolejnej rundy mistrzostw świata w Assen!

-Po starcie do wyścigu SSP300 przebiłem się na 15. pozycje i jechałem w prowadzącej grupie, która liczyła, aż dzwudziestu zawodników i wpadła na metę w przeciągu dokładnie dwóch sekund! - opowiada Daniel Blin. -Niestety mnie tam już nie było, gdyż zostałem zabrany z toru przez innego zawodnika, który zrobił na mnie "mini zamach", a przynajmniej tak to wyglądało. Cudem uniknąłem wywrotki. Cieszy jedynie tempo, gdyż do rekordu toru w SSP300 zabrakło mi jedynie 0,6 s! Nie poddajemy się jednak i liczymy na odrobinkę więcej szczęścia! Do zobaczenia na treningu w Toruniu! – dodaje.


Przypominamy, że Toruń jest gospodarzem drugiej odsłony tegorocznych zmagań na asfalcie.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • Problem z Pit bike 140ttr
Witam.Gdy pojeżdżę chwilę pit Bike zaczyna się dusić gdy dam za mało gazu zaczyna się zławic i gaśnie i nie chce odpalić a gdy dam mu więcej gazu normalnie jeździ. Proszę...

YouTube

Facebook