opublikowano 26/06/2018 o godzinie 11:01:14, autor Olga Taraszka

Kolejna odsłona Wakacyjnej Akademii Pit Bike już jutro!


Kolejna odsłona Wakacyjnej Akademii Pit Bike już jutro! Przyjedź do Lisewa i ucz się od najlepszych! Tradycyjnie podczas wydarzenia odbędą się darmowe jazdy próbne dla dzieci i młodzieży.


Trening odbędzie się pod okiem doświadczonych instruktorów: Marka Szkopka (mistrza Polski i Europy w wyścigach motocyklowych) i Tomka Grabowskiego (Speed Day, Tor Poznań), w godz. 17-20:00, na placu w Lisewie. Wrażeniami z inauguracji Wakacyjnej Akademii Pit Bike podzielił się z nami Maksymilian Pawełczak, zawodnik klasy Stock 90. -Jestem bardzo zadowolony, że mogłem uczestniczyć w treningu na asfalcie w Lisewie – opowiada Maks. -Trener Marek Szkopek ćwiczył ze mną koordynację jazdy na motorze. W zasadzie pierwszy raz miałem taki trening. Jazda slalomem oraz ósemki wymagały ode mnie naprawdę sporego wysiłku! Jestem mega zadowolony i na pewno będę w Lisewie jeszcze nie raz! – dodaje.

Udział w treningu:
Członkowie MX Otopit Toruń do 21 lat bezpłatnie, powyżej 50 zł
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo (z własnym sprzętem) do 16 lat bezpłatnie, powyżej 50 zł
Pozostali: 50 zł/ trening

Wynajęcie pit bike na trening:
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo 60 zł/ godzina
Pozostali 100 zł/ godzina

Uwaga!
Godzina treningu z instruktorem sportów motorowych to dwie sesje jazdy każda po 15 min i dwie sesje teoretyczne z indywidualnymi wskazówkami od trenera.


Dołącz do wydarzenia na Facebooku! - Wakacyjna Akademia Pit Bike, part. 2


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook