opublikowano 04/09/2018 o godzinie 19:43:35, autor Olga Taraszka

Kolejna odsłona Wakacyjnej Akademii Pit Bike!

Choć kalendarz szkolny nieubłaganie pokazuje, że czas wakacji mamy już za sobą, to nadal trwa cykl treningów w ramach Akademii Pit Bike! Przed nami wrześniowy finał Pucharu Polski Pit Bike SM! To doskonały moment, by pod okiem fachowców popracować nad właściwą techniką szybkiej i bezpiecznej jazdy!Wakacyjna Akademia Pit Bike to możliwość spotkania z doświadczonymi instruktorami, którzy uczą nie tylko szybkiej, ale i bezpiecznej jazdy. Zajęcia skierowane są, zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych i odbywają się w Lisewie (koło Torunia). Nad właściwym przebiegiem treningu za każdym razem czuwa Marek Szkopek - aktualny mistrz Polski i Europy w wyścigach motocyklowych klasy supersport oraz Tomasz Grabowski, instruktor Speed Day. Jazdy odbywają się w godzinach 17:00-20. Warto zajrzeć do Lisewa, tym bardziej że już w tym miesiącu odbędzie się piąta odsłona zmagań na asfalcie! Finałowa runda Pucharu Polski Pit Bike SM już 30 września w Toruniu!

Koszt udziału w treningu:
Członkowie MX Otopit Toruń do 21 lat - bezpłatnie (powyżej 21 lat - 50 zł)
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo (z własnym sprzętem) do 16 lat bezpłatnie (powyżej 16 lat - 50 zł)
Pozostali uczestnicy: 50 zł/ trening

Wynajęcie pit bike na trening:
Dzieci i młodzież z gminy Lisewo 60 zł/ godzina
Pozostali 100 zł/ godzina
Godzina treningu z instruktorem sportów motorowych to dwie sesje jazdy każda po 15 min i dwie sesje teoretyczne z indywidualnymi wskazówkami od trenera.

Każdorazowo podczas wydarzenia odbywają się, także darmowe jazdy próbne dla dzieci i młodzieży!


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Sprzedam • Cześć
Cześć wszystkich! Miło mi Was powitać na tym forum.Nie wiem czy odpowiedni dział wybrałem, ( strasznie ich dużo ), ale mam dość poważy proble z którym chciałem się z wam...

YouTube

Facebook