opublikowano 28/10/2019 o godzinie 21:03:37, autor Olga Taraszka

Katanka Young zaprasza do Teamu!Trwa nabór dzieci i młodzieży w wieku (6-18lat) do szkółki pit bike Katanka, prowadzonej przez Monikę Jaworską oraz Magdalenę Stankiewicz. To doskonały moment, by zrobić pierwszy krok do świata pit bike. Zapisy trawją jeszcze do końca października. Wszyscy chętni proszeni są o dodanie się w WYDARZENIU i kliknięcie "wezmę udział". Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o terminach pierwszych spotkań. Póki, co wydarzenie jest dla wszystkich chętnych osób, które chcą zapisać swoje dziecko. Na każde szkolenie obowiązuje ograniczona ilość miejsc, dlatego pojawi się do wyboru kilka terminów pierwszych spotkań. W planach jest utworzenie kilku grup.


WAŻNE INFORMACJE:
- szkolenia będą się odbywały w weekendy, w sobotę lub w niedzielę. Godziny poranne lub koło południa.
- na miejscu jest kilka zestawów zbroi, nakolanników i rękawiczek. Podczas zapisów należy udzielić informacji, czy i co konkretnie dany zawodnik potrzebuje do wynającia. Kask można wypożyczyć na miejscu w SKW.
- w kwestii stroju, obowiązkowo należy mieć buty wyżej kostki, mocno trzymające staw skokowy, najlepiej typu trekkingowe. Spodnie z grubego jeansu. Niedopuszczalne są dresy, legginsy. 
- podczas zapisów trzeba zawrzeć informacje, w jakim wieku jest dziecko i czy już jeździło samodzielnie na motocyklu.
- szkolenia będą trwać 2 godziny, jazda odbywa się w dwóch grupach na zmianę.
- cena szkoleń to 150 zł na własnym motocyklu i 200zł na motocyklu wypożyczonym.
- przed pierwszym spotkaniem, będzie obowiązek pojawienia się na miejscu przynajmniej pół godziny wcześniej, aby omówić szczegóły i wypełnić obowiązkowe oświadczenia.

Szczegółowe informacje, można uzyskać kontaktując się bezpośrednio, przez profil Facebook Katanka Young Team lub Katanka - Doskonalenie motocyklowych technik jazdy.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook