opublikowano 24/10/2018 o godzinie 17:36:40, autor Olga Taraszka

Katanka Young Team zaprasza do swojej ekipy!

Startuje nowy nabór do szkółki motocyklowej Katanka Young Team! To doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, by na własnej skórze przekonać się, jak smakuje pasja do motorsportu. Razem jest zawsze raźniej zrobić pierwszy krok!Do szkółki motocyklowej Katanka Young Team, mogą dołączyć dzieci i młodzież w wieku 5-18lat. Szkółka jest otwarta dla każdego, bez względu na to, czy dana osoba chce startować w zawodach, czy tylko nabyć dobrą technikę jazdy na jednośladzie.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 27.10.2018 w hali kartingowej Tor gokartowy w Skawinie SKW Racing Park. Szkolenie potrwa trzy godziny, a na miejscu dzieci zostaną podzielone na dwie lub trzy grupy ( w zależności od ilości chętnych) i będą jeździć w sesjach po 10 minut.

Zainteresowani proszeni są, żeby zapisywać się w wydarzeniu na Facebooku oraz wysłać wiadomość prywatną poprzez stronę szkoły Katanka - Doskonalenie motocyklowych technik jazdy, bądź Katanka Young Team. W wiadomości prywatnej należy wpisać imię i nazwisko rodzica/ opiekuna oraz dziecka, a także jego wiek. Wszystkie szczegółowe informacje udzielone zostaną, każdemu indywidualnie.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook