opublikowano 30/09/2019 o godzinie 11:30:05, autor Żaneta Lipińska

Kar Ton przed finałem Pucharu Polski Pit Bike SM

Już za chwile zaprosi Was na zimowe treningi do Chojnic, a za sześć dni będzie walczył podczas finału Puchar Polski Pit Bike SM
 
Adrian Kartuszyński #997, klasa Stock 150
 
Na sezon 2019 plany były dużo większe, niż przedstawia to klasyfikacja generalna. Stawka Pucharu Polski Pit Bike SM rozrosła się w bardzo szybkim tempie, co za tym idzie ponownie została podniesiona poprzeczka, aby walczyć o czołowe lokaty. Jestem zadowolony z tego sezonu, chociaż nadal czuję niedosyt, jeżeli chodzi o miejsca. Dość sporo trenowałem przed każdymi zawodami, przez co poprawiałem swoje życiówki. Cieszę się, że zostały wprowadzone nowe obiekty do kalendarza wyścigów, zarówno Tor Radom, jak i Stary Kisielin to obiekty na których byłem/będę pierwszy raz w życiu. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie organizatorzy zaskoczą nas kolejnymi nowymi obiektami w kalendarzu.
 
Finał to decydujący moment, ostatnia szansa na zgromadzenie punktów w Pucharze Polski Pit Bike SM i przeskoczenie pozycji w klasyfikacji generalnej. Stary Kisielin to dla mnie nowy obiekt, który, mam nadzieję, pozytywnie mnie zaskoczy.
 
 
 

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook