opublikowano 22/12/2019 o godzinie 16:27:39, autor Olga Taraszka

Kalendarz z motywem Pit Bike na Nowy RokDwanaście odrębnych historii, wspomnień i motoemocji na każdą porę roku. Ekipa Pitbike51 stworzyła specjalny kalendarz, dedykowany miłośnikom motorsportu i małych motocykli. Wszystko po to, by na pełnym gazie wjechać w Nowy Rok!-Pomysł powstał, podczas rozmyśleń o zakończeniu sezonu - opowiada Jakub Majchrzak z Pitbike 51. -Prowadząc różne szkolenia, treningi i zgrupowania na motocrossie zawsze na koniec sezonu robiliśmy imprezę kończącą sezon. Moi podopieczni dostawali, wówczas pamiątkowe zdjęcia w formie antyramy lub inne temu podobne. Tym razem wskoczył nam do głowy pomysł stworzenia kalendarza, zamiast tych antyram. W związku z tym imprezą kończącą sezon była sesja zdjęciowa do kalendarza Pitbike51 na 2020 rok - dodaje. 

Trudny wybór
Kalendarz został złożony z dwunastu starannie wyselekcjonowanych zdjęć, choć stworzenie ostatecznej wersji projektu było nie lada wyzwaniem.  -Zostali zaproszeni fotografowie, graficy i razem działaliśmy kilka godzin, żeby wykrzesać, jak najwiecej ciekawych ujęć - zdradza Jakub. -Pracy zarówno przed, jak i w trakcie realizacji tego przedsięwzięcia było bardzo dużo. Praktycznie po zakończeniu sesji zdjęciowej, przez dwa tygodnie codziennie bywałem u grafika, (którego co ciekawe 5-letni syn już też próbuje jeździć na pitbike) i razem decydowaliśmy, które zdjęcia z około czterech tysiący ujęć umieścimy na 12 stronach kalendarza. Wybór był ciężki - dodaje. 

Pasjonaci dwóch kółek w roli głównej
Na zdjęciach nie ma przypadkowych osób. Są to zawodnicy i młośnicy pit bike, którzy na co dzień biorą udział w różnych aktywnościach, związanych z małymi motocyklami. -Na fotografiach znajdują się osoby, które nabyły w naszym punkcie swojego pit bika oraz uczestniczą czynnie w organizowanych, przeze mnie treningach, wypadach w plener, czy innych wydarzeniach - wymienia Kuba.  -Najogólniej mówiąc jest to grupa pasjonatów dwóch kółek, dla których najważniejsza jest jazda na moto i dobra zabawa. Przy wyborze zdjęć kierowaliśmy się głównie tym,  żeby za każdym razem była inna sytuacja torowa, czy zdarzenie - dodaje.  Kalendarze można nabyć osobiście, w punkcie Pitbike 51, który znajduje się w Lesznie, przy ul. Święciechowskiej 81 lub zamówić wysyłając wiadomość na Facebook: Pitbike 51 lub na Allegro . Koszt jednej sztuki to 51 zł. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook