opublikowano 25/01/2019 o godzinie 15:57:43, autor Żaneta Lipińska

Kalendarz rozgrywek Puchar Polski Pit Bike SM [NEWS!]

Znamy kalendarz tegorocznych rozgrywek w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM. 

Polski Związek Motorowy zatwierdził harmonogram wyścigów na sezon 2019. To oznacza, że terminy pięciu rund, które zostaną rozegrane w ramach cyklu są już oficjalne. Przypominamy, że sezon rozpocznie się 13 kwietnia na torze Awix Racing Arena, w Toruniu. Tam obędzie się oddzielne wydarzenie, podczas którego będzie można zdać licencję zawodniczą, ale nie tylko. O szczegółach będziemy informować. Poza Toruniem, pojawiają się także inne obiekty. Nie tylko dobrze znane naszym zawodnikom, jak Kartodrom Bydgoszcz i Motopark Koszalin, ale również, zupełnie nowe tory. W kalendarzu pojawia się bowiem takie przystanki, jak Stary Kisielin, czy Radom.

 

Podobnie, jak w zeszłym roku w ramach Pucharu Polski Pit Bike SM wyścigi będą odbywały się w ramach sześciu klasach zawodniczych: Stock 90 (8-12 lat), Stock 125 (10-14 lat), Stock 150 Junior (12-16 lat), Stock 150 PRO (od 12 lat), Pit Ladies (od 12 lat), Super Pit (od 14 lat, silniki do 215 cm3, moc max do 35 KM). Jazdy pokazowe przeznaczone są dla dzieci od 6. roku życia. Oto terminy tegorocznych zmagań. Dajcie znać, czy się podoba taka konfigruracja? 

Puchar Polski Pit Bike SM 2019

4 maja, Koszalin
8 czerwca, Toruń
6 lipca, Radom
31 sierpnia, Bydgoszcz
6
października, Stary Kisielin

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook