opublikowano 25/08/2019 o godzinie 06:12:44, autor Olga Taraszka

Kacper Raniszewski: "Staram się dawać z siebie 100%"Kacper Raniszewski #223 to aktualny lider generalnej klasyfikacji klasy STOCK 125 Pucharu Polski Pit Bike SM. Od tego sezonu jego pasja motoryzacyjna nabrała jednak jeszcze większego rozpędu. Ten młody zawodnik od niedawna dołączył do zespołu wyścigowego Rabin Racing Team. Sporo się ostatnio u Ciebie dzieje...
Kacper Raniszewski: 
Tak, to prawda ostatnio dużo się wydarzyło. Co do tego, jak trafiłem do Rabin Racing Team, to podczas pierwszej rudny w Koszalinie manager zespołu Tomasz Rabiński rozmawiał z moimi trenerkami Moniką Jaworską i Magdą Stankiewicz o moim dołączeniu do teamu i zostałem zaproszony na testy na Tor Poznań.

Z tego, co słyszałam to  poszły Ci one naprawdę bardzo dobrze.
Kacper: 
Na testach starałem się jeździć, jak najlepiej i chyba poszło mi całkiem nieźle. Jazda na dużych motocyklach od zawsze była moim marzeniem i ciesze się, że mogłem je spełnić. Motocykl nie stawiał dużych oporów i łatwo było mi się przestawić z pit bike.W Pucharze Polski Pit Bike SM, póki co w swojej klasie wiedziesz prym, ale łatwo nie jest.
Kacper: 
Staram się dawać z siebie 100% i cały czas ostro trenujemy z zespołem Katanka Young Team. Co do samych zawodów, to mój najlepszy start w tym roku był na drugiej rundzie w Toruniu. Jest ciężko, bo klasa trzyma wysoki poziom, ale daje radę.

Lubisz tor w Bydgoszczy?
Kacper:
 Na torze w Bydgoszczy jeździłem tylko raz, w tamtym roku, na pierwszej rundzie Pit Bike SM i miło go wspominam, bo były to moje pierwsze zawody.

W takim razie powodzenia i do zobaczenia na Kartodromie.
Kacper:
Dziękuję. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • Tylni amortyzator w pitbike 125
Cześć wszystkim mam takie pytanie czy wie ktoś może ile trzeba wlać oleju do tylnego amortyzatora w pitbike 125? bo nigdzie nie jest to podane a po ostatnich zawodach się...

YouTube

Facebook