opublikowano 02/05/2019 o godzinie 15:09:26, autor Olga Taraszka

Kacper Raniszewski: „Na torze w Koszalinie czuję się wyśmienicie”Kacper Raniszewski to zawodnik, którego w zeszłym sezonie mogliśmy zobaczyć, podczas emocjonującej walki o podium w klasie STOCK 90. W tym roku Kacper wystartuje już na większym sprzęcie. Jak współpracuje mu się z nowym motocyklem i co sądzi o torze w Koszalinie? Odpowiada dla pitbike24.

 Po rundzie rozgrzewkowej widać, że w nowej klasie czujesz się wyśmienicie…
Kacper Raniszewski:
Nowy motocykl mam już od jesieni, dostałem go od rodziców niedługo po zakończeniu Pucharu 2018. Od razu się polubiliśmy, nie miałem problemów, żeby się przerzucić na większą pojemność. Trenowaliśmy z Katanką całą zimę, jak tylko zrobiło się ciepło, wyszliśmy na większe tory. Bardzo czekałem na rundę rozgrzewkową, była to idealna okazja, aby sprawdzić się na nowym sprzęcie, w nowej klasie.

Jaki to dokładnie motocykl?
Kapcer:
W zeszłym sezonie ścigałem się w klasie STOCK 90 na MRF Runner 80. W tym roku przeszedłem do klasy STOCK 125 i jeżdżę na motocyklu YCF 125. Zmiana motocykla na większy była strzałem w dziesiątkę.Już w sobotę widzimy się na torze w Koszalinie, nie da się ukryć, że nitka tam jest dosyć zróżnicowana…
Kacper:
Tor w Koszalinie to mój ulubiony i czuje się na nim wyśmienicie! Nitka bardzo mi się podoba.

Stawiasz sobie jakiś cel na ten sezon?
Kapcer:
Oczywiście, jak większość zawodników będę polował na jak najwyższe miejsce na podium w każdej rundzie. Dam z siebie wszystko, aby ten plan się powiódł.

Dzięki za rozmowę i powodzenia.
Kacper: 
Dzięki, do zobaczenia w Koszalinie. 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • Tylni amortyzator w pitbike 125
Cześć wszystkim mam takie pytanie czy wie ktoś może ile trzeba wlać oleju do tylnego amortyzatora w pitbike 125? bo nigdzie nie jest to podane a po ostatnich zawodach się...

YouTube

Facebook