opublikowano 12/11/2017 o godzinie 16:37:32, autor pm

Kacper Gomólski wygrywa drugi rok z rzędu Porzeraczy Puul!

Świetny termin i świetna zabawa, tak na pewno będą wspominać ten dzień uczestnicy i widzowie VIII Turnieju o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul w Ostrowie Wielkopolskim.  W sobotnich zawodach drugi raz z rzędu z kompletem punktów zwyciężył żużlowiec Kacper Gomólski.

Tym samym Kacper zachował przechodnią nagrodę czyli Czapkę Kadyrowa, na której kolejny raz  złoży swój podpis. Zwycięzca zawodów zdecydował się na wspaniały gest, gdyż nagrodę od firmy PITBIKE.PL w postaci 500zł przekazał na leczenie chorej Kamilki.  Drugie miejsce zajął  Kamil Gaczyński, a trzecie Bartosz Ciupka.

Zwycięzca Kacper Gomólski fot. Bartłomiej Pierzchalski

Na pewno z dobrej strony będzie wspominał te zawody drugi Kamil Gaczyński:  To mój drugi start w tych zawodach i drugi raz drugie miejsce. Zawody trudne dla mnie bo wystąpiło trochę problemów z motorem przed startem, ale dzięki pomocy kolegów udało się wszystko ogarnąć  przed startem. Impreza zorganizowana świetnie, wszystkie osoby funkcyjne na czele z Prezesem zrobiły mega robotę. Świetna koleżeńska atmosfera ale na torze nie było odpuszczania i każdy czekał tylko na najmniejszy błąd rywala tym bardziej cieszy to drugie miejsce. Chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, tym którzy pomogli mi w starcie i znajomym którzy dopingowali i trzymali kciuki.

fot. Bartłomiej Pierzchalski

Ta szalona impreza jak zwykle obfitowała w wiele żartobliwych akcentów...

Nagrodę w postaci szynki dla zwycięzcy biegu dodatkowego "Miszczowie inaczej", czyli największych pechowców turnieju zwyciężył Piotr Prucnal
Natomiast nagroda "Dzika Turnieju" trafiła do Adama Jaziewicza: Super zawody jak co roku. Pomimo kapryśnej pogody tor był przygotowany perfekcyjnie i na tyle bezpieczny na ile to było możliwe. Na Porzeraczach nikt nie odpuszcza, więc biegi na pewno mogły się podobać kibicom. Wydaje mi się, że było nawet więcej walki niż na żużlu. Jeśli chodzi o nagrodę Największego Dzika. W każdym biegu nie odpuszczałem i kilka razy skończyło się upadkami, wyprzedzaniem oraz katapultą poza tor w ostatnim biegu. Adrenalina sięgnęła zenitu, bo właśnie wtedy straciłem pudło zawodów.

fot. Bartłomiej Pierzchalski


VIII Turniej o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul

1. Kacper Gomólski 20
2. Kamil Gaczyński 18+4
3. Bartosz Ciupka 18+3
-----
4. Piotr Prucnal 17
5. Mateusz Stube 15
6. Adam Jaziewicz 14
7. Jakub Ciupka 13
8. Jonasz Wojtkowiak 12
9. Artur Świątek 12
10. Paweł Łęcki 11
11. Piotr Urban 10
12. Maciej Stangret 9
13. Karol Dolata 8
14. Wojciech Tarchalski 7
15. Krystian Kruszyk 5
16. Kamil Gilicki 3


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook