opublikowano 09/05/2018 o godzinie 09:54:19, autor Olga Taraszka

Już za miesiąc startuje II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie!Już za miesiąc (10 czerwca) startuje II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie! Do przygotowań zostało, coraz mniej czasu, póki co pytamy jednak, jak zawodnicy wspominają I Rundę.

-Pierwszą Rundę Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie uważam za bardzo udaną, gdyż pogoda dopisała i tor był bardzo dobrze przygotowany – opowiada Norbert Narojczyk.– To był mój drugi start w zawodach tego typu, dlatego bardzo się cieszę, że zająłem 3 miejsce. Zawsze mogło być lepiej, dlatego odliczam już do kolejnej rundy – dodaje. -Tor do zawodów był przygotowany idealnie, a mój motocykl spisał się na medal i nie było z nim żadnych problemów – podsumowuje Kamil Zima. - Tę rundę mogę uznać za udaną, ponieważ bardzo dobrze mi się jeździło, zarówno na torze, jak i na nowej maszynie. Muszę również podkreślić, że głośni kibicie dawali mi bardzo dużo wiary w siebie! Do zobaczenia na II rundzie! – dodaje. Podczas kwietniowych zmagań w Głażewie, wśród kobiet dominowała Daria Leba. Również podczas II rundy zapowiada ona swoją obecność. -Podsumowując pierwszą rundę, mogę powiedzieć, że tor był super przygotowany, mocny technicznie, przez co sprawdzał odwagę zawodników. Niestety w drugim wyścigu zmęczenie dało mi o sobie znać i w rękach odczuwałam każdą dziurę. Wyciągnęłam jednak wnioski i skupiam się teraz na przygotowaniach do kolejnej rundy – dodaje. W trakcie czerwcowej rywalizacji będziemy mogli zobaczyć, również Kacpra Rabikowskiego, który po niegroźnym upadku, podczas I rundy, zajął czwartą lokatę – Kwietniowe zawody zaliczam do udanych, pomimo tego, co spotkało mnie w drugim wyścigu, jestem z siebie bardzo zadowolony – zapewnia Kacper Rabikowski. -Udało mi się wykręcić najlepsze czasy w kwalifikacjach i do tego wygrałem 1 wyścig, w drugim było mniej szczęścia. Najbardziej cieszy mnie kondycja, ponieważ jest ona lepsza niż była rok temu. Tor moim zdaniem na wielki plus – dodaje. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook