opublikowano 17/04/2018 o godzinie 10:30:29, autor Olga Taraszka

Już wkrótce Dzień testowy w Cekcynie!Nie od dziś wiadomo, że miłośnicy małych motocykli mają wielkie serca! Kolejnym dowodem na to jest najbliższy Dzień testowy w Cekcynie, który połączony jest z akcją charytatywną dla Zosi Koślińskiej!


Już równo za 2 tygodnie – 1 maja na torze motocrossowym w Cekcynie, odbędzie się Dzień testowy z pit bike! Jazdy zaplanowano w godz. od 12:00 – 19:00. Będzie to jednak nie tylko okazja do przetestowania wybranych modeli motocykli, ale także wsparcia leczenia małej Zosi Koślińskiej.

W dniu 22.12.2017 u Zośki zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową-M7. Miała wtedy dopiero 10 miesięcy. Obecnie Zosia jest po trzecim cyklu chemioterapii, która ja bardzo osłabiła. -Aby wspomagać córkę, podjęliśmy się kuracji wzmacniającej – mówi mama Zosi. -Proces leczenia zaplanowany jest od 1,5 roku- 2 lat. Potrzebne są leki, opatrunki, maseczki ochronne, środki do dezynfekcji, sprzęty medyczne. Środki na dojazdy do szpitala. Zośka to bardzo wesołe dziecko, wszędzie jej pełno. Dzięki waszemu wsparciu Zośka pełną parą będzie mogła korzystać z wszystkich smaków życia – dodaje. Każdy , kto zechce wspomóc leczenie chorej dziewczynki, będzie mógł wrzucić swoje datki do puszek wolontariuszy.W Cekcynie będzie można przetestować pit bike marek YCF oraz MRF. Udział w testach jest bezpłatny. Do dyspozycji będą modele, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Jeśli jesteś już doświadczonym zawodnikiem i posiadasz kask i ochraniacze, to weź je ze sobą. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się pod numerem: 511 598 536.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook