opublikowano 07/01/2019 o godzinie 11:25:34, autor Olga Taraszka

Już 13 stycznia jedziemy dla WOŚP!

Już za kilka dni odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Idąc za przykładem poprzedniego roku, małe motocykle ponownie przyłączą się do akcji! Widzimy się już 13 stycznia na paradzie pit bike!To już druga w historii parada pit bike, która przejedzie ulicami Unisławia, start o godz. 15:00! Mile widziani są wszyscy pit bikerzy oraz motocykliści na swoich maszynach! Spotykamy się przed halą widowiskowo-sportową.Tradycyjnie też, przez cały dzień będą trwały licytacje i zbieranie datków. W ubiegłym roku, podczas finału WOŚP w Unisławiu udało się zebrać, aż 43 tysiące złotych! Trzymamy kciuki, że ten rekord już niedługo ponownie zostanie pobity! Całość imprezy zostanie zwieńczona wielkim finałem i światełkiem do nieba. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, w tym diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook