opublikowano 04/07/2019 o godzinie 05:35:40, autor Olga Taraszka

Julia Halik: "Nie spodziewałam się, że poznam tylu super ludzi"
Julia Halik #213 to najmłodsza w zawodniczka w tegorocznej stawce pit ladies. Choć ten sezon jest dla niej debiutem, to już teraz przyznaje, że nie spodziewała się, tak pozytywnego zaskoczenia ze strony Pucharowej rywalizacji. 

 


Pomimo tego, że to Twój pierwszy sezon na pit bike, widać, że już całkiem dobrze zaaklimatyzowałaś się w Pucharze.
Julia Halik:
 Jestem trochę w szoku, że jest, aż tak fajnie! Nie spodziewałam się, że atmosfera będzie tak wspaniała, że poznam tylu super ludzi i będę się tak świetnie bawić. Na pit bike trafiłam trochę przypadkiem.  Byłam z tatą na zakończenie sezonu motocyklowego w Moto Park Kraków i tam poznałam Monikę Jaworską i Magdalenę Stankiewicz, które zaprosiły mnie na trening. Bardzo mi się to spodobało i dołączyłam do drużyny Katanka Young Team.

Zaskoczył Cię poziom rywalizacji?
Julia:
 Poziom rywalizacji jest bardzo wysoki. Chociaż, tak naprawdę niczego się nie spodziewałam, ponieważ nigdy nie miałam styczności z tym sportem.Od kiedy w ogóle zaczęłaś interesować się motorsportem?
Julia:
 Motosportem interesuje się od niedawna, aczkolwiek motocykle w moim życiu są od najmłodszych lat.

Byłaś już wcześniej w Radomiu?
Julia:
 W Radomiu byłam dwa razy, więc miałam już okazję poznać ten tor. Także, moim celem na sobotę jest, niech pomyślę... Chciałabym być szybszą, lepszą i jeszcze raz szybszą!

W takim razie życzę Ci szybkości, bezpiecznej jazdy i powodzenia w sobotę.
Julia:
Dziękuję, do zobaczenia.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook