opublikowano 27/03/2019 o godzinie 11:16:46, autor Żaneta Lipińska-Patalon

Jesteśmy na Poznań Motorshow! Czekamy na Was!

Już jutro startują największe targi motoryzacyjne w Polsce i jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie Środkowej. Nie zabranie tam pit bike! Zapraszamy do hali 7A, w pawilonach motocyklowych!Tradycyjnie podczas targów będziecie mogli zobaczyć najrożnijesze modele i przymierzyć się do nich, ale mamy niespodziankę. Importerzy zapewniają, że na Poznań Motorshow będą również premiery moyocykli na 2019. Będziemy dalej promować Puchar Polski Pit Bike SM i udzielać informacji na temat startu w zawodach. 

Nasza strefa zostanie połączona z kobiecą strefą portalu Speed Ladies. Dzięki temu połączeniu będziecie mogli spotkać się z zawodniczkami i kobietami świata motorzacji: Dominika Orlik, Sylwia Dzik, Zwykła Dziewczynka, Joanna Miller, czy Ewa Stunts. W strefie pit bike będą dyżurować ekipy pit bike. W czwartek podczas Press Day będzie z nami Pan Jacek Bujański, przewodniczący Głównej Komisji Motocyklowej w PZM. W piątek będzie można spotkac się z rodzina Pawelców: Milan, Oleg i ich tata Tomek opowiedzą o zimowych treingach w Hiszpanii i przygotowaniach do Pucharu Polski Pit Bike SM. W sobote na naszym stanowisku będzie można spotkać reprezentantów MotorMania Kidz, a w niedzielę gościć będziemy zawodnik Roszak Team-u: Wiktora i Michała.

Zapraszamy Was do hali 7A pawilonu motocyklowego. Poznań Motorshow to również doskonała okazja, by zobaczyć najważniejsze premiery aut i motocykli. Kilka hal targowych będzie do Waszej dyspozycji od czwartku 28 marca do niedzieli 31 marca. Wpadnijcie przybić piątkę lub przekażcie informacje osobom zainteresowanym. Do zobaczenia!

 

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

YouTube

Facebook