opublikowano 01/10/2019 o godzinie 20:47:27, autor Żaneta Lipińska

Jeremi #552: Jakoś się udaje! [PUCHAR POLSKI PIT BIKE SM]

To jego debiutancki sezon, ale już walczy o najwyższe laury. Przed finałem, gdzie liczymy punkty razy półtorej, jest w pierwszej piątce klasyfikacji generlanej Stock 90, na dziewiętnastu zawodników w klasie!

Jeremiasz Wojciechowski 552, MotormaniaKidzGp

Mijający sezon jest moim pierwszym sezonem wyścigowym na pit bike'ach. Rozpoczynając starty nawet nie myślałem, że może mi pójść tak dobrze, zważając na to, że jestem najstarszym i chyba najcięższym zawodnikiem w klasie stock 90. Biorąc pod uwagę malutką moc tych motocykli to trudno mi rywalizować z moimi kolegami, którzy są prawie dwa razy lżejsi ode mnie. Jednak jakoś się udaje! W Koszalinie stanołem na podium zajmując trzecie miejsce, w Toruniu byłem czwarty.
Radom to huśtawka emocji bowiem w pierwszym wyścigu złapałem kapcia i nie zakończyłem wyścigu, natomiast w drugim starcie byłem już trzeci, no i Bydgoszcz zakończona na czwartej pozycji.  Przed nami ostatnia finałowa runda w Starym Kisielinie, która może bardzo namieszać w klasyfikacji końcowej sezonu.
Runda rozgrywana jest tak naprawdę jesienią, co zwiększa ryzyko opadów deszczów a ten tor przy małej ilości wody jest naprawdę bardzo śliski.
Dodatkowo zasada punktowania x 1,5 ogranicza nam możliwość popełnienia błędów.

Nie spinam się zbyt mocno, bo specyfika nitki z bardzo długą prostą nie jest moim sprzymierzeńcem ale obiecuje, że będę ostro walczył.
Ostatnie tygodnie bardzo sumiennie przepracowałem zarówno motocyklowo jak i kondycyjnie, potraktuje ten wyścig tak jak do tej pory, jako wyśmienitą zabawę, a jakie będą wyniki to się okaże.  Zapraszam wszystkich w niedzielę 6października na tor W Kisielinie.
Emocje będą gwarantowane.  Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie kciuki.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook