opublikowano 11/09/2019 o godzinie 10:46:26, autor Olga Taraszka

Jakub Jastrzębski: "Okres wakacyjny był owocny w jazdę"
Jakub Jastrzębski #165 to w tym sezonie jeden z najlepszych zawodników, startujących w klasie Super Pit, podczas Pit Bike Cup w Głażewie. Aktualnie zajmuje on trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji, jednak wszystko jeszcze rozstrzygnie kluczowy wyścig, który już w najbliższą niedzielę. Ostro goni Cię w tym sezonie Kamil Zima, w tej chwili w klasyfikacji generalnej Super Pit dzielą Was zaledwie dwa punkty…
Jakub Jastrzębski: 
Rywalizacja z Kamilem toczy się cały sezon, bo mamy podobny poziom, a nasze czasy różnią się o naprawdę małe wartości. Cała stawka jest trochę podzielona na szybszych i wolniejszych riderow, ale nie brakuje między nami rywalizacji podczas wyścigów.

Łukasz Majkowski i Jakub Majchrzak prezentują w tym sezonie równą, mocną formę, myślisz że dasz radę ich trochę postraszyć?
Jakub:
 Pierwsza dwójka reprezentuje wysokie tempo, co sprawia, że jest ciężko ich gonić. Okres wakacyjny był owocny w jazdę i szlifowanie swojej techniki. Udało mi się wpaść na parę treningów z Karolem Kruszyńskim. Na torze czuje się komfortowo, na chwilę obecną nie ma fragmentu, który sprawiłby większe trudności.
Ten sezon jedziesz na nowym sprzęcie… zdał egzamin?
Jakub:
 Nowy sprzęt, a dokładnie YCF SP3 Daytona 150cc zdaje egzamin bardzo dobrze. Potrzebowałem trochę czasu, aby się z nim dogadać, ale po dostosowaniu go pod siebie i przetestowaniu wielu ustawień zawieszenia czuje, że motocykl spełnia moje oczekiwania. Dla osób chcących wystartować w klasie Super Pit jest to bardzo ciekawa opcja. Elastyczny silnik 150 4v posiada spory zapas mocy, który można regulować, a topowe zawieszenie pozwala na dostosowanie go w 100% do swoich upodobań i stylu jazdy.

Jesteśmy już na ostatniej prostej tego sezonu, jesteś zadowolony ze swoich dotychczasowych startów?
Jakub:
 Cały sezon oceniam dobrze. Na chwilę obecną udało mi się ukończyć wszystkie biegi bez żadnych defektów, wypadków, ani kontuzji. Moja jazda pozostawia sporo do życzenia, bo nadal nie jestem zadowolony z moich startów (oprócz 2 rundy). Od samego początku byłem nastawiony na, jak najwyższe pozycje i czuję się bardzo dobrze z takimi rezultatami.

Dzięki bardzo za rozmowę i powodzenia w niedzielę.
Jakub:
Dziękuję, do zobaczenia. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook