opublikowano 13/06/2018 o godzinie 10:31:39, autor Olga Taraszka

Jak dopasować pit bike do swoich potrzeb?Jak odpowiednio dopasować pit bike do swoich potrzeb? Pewnie większość z Was, przed pierwszą jazdą zadała sobie to pytanie. Jedziemy z odpowiedzią!


Bardzo ważne jest, by od samego początku nasz motocykl był odpowiednio dobrany, zarówno pod względem parametrów wagowych, jak i mocy silnika. Pamiętajmy, że każdy pit bike możemy dowolnie spersonalizować! W momencie, gdy nasz motocykl jest za wysoki warto wyposażyć się, np. w obniżone siedzenie, które jest dostępne, np. w większości modeli YCF. Ponadto możemy wypróbować obniżenie tylnego amortyzatora, co pozwoli obniżyć nasz motocykl o kolejne 4 cm. Z kolei zakres mocy motocykla, odpowiednio dopasowany do wieku znajduje się w regulaminach sportowych, gdzie warto zajrzeć przed swoją pierwszą jazdą. Miejmy na względzie to, by nie kupować swojego motocykla „na wyrost”. Najważniejsze to cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą, dlatego też warto tej technicznej stronie jazdy poświęcić odpowiednią ilość czasu.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook