opublikowano 19/06/2018 o godzinie 09:39:56, autor Hubert Paduch

II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głazewie - relacja zawodnika!
II Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup w Głażewie to już historia? Zobaczcie, jak podsumowuje ją jeden z zawodników!


Młodzi i piękni bez zaskoczenia
Wśród najmłodszych zgodnie z przewidywaniami pierwsze miejsce zajął Maksymilian Pawełczak (i tu śmiało można powiedzieć, że trening czyni mistrza). Drugi stopień podium zajął Michail Valiavsky, a tuż zanim znalazł się Oskar Rumiński. Pośród sto dwudziestek piątek niedościgniony okazał się być Mateusz Affelt ,który już od dłuższego czasu prezentuje szybki styl jazdy. Drugim zawodnikiem na podium został Oliwier Kaźmierski, a trzecie miejsce zajął zasilający szeregi GAMK Maciej Maniecki. Jeśli chodzi o pit ladies….tutaj bez zaskoczenia! Zwycięski prym wiodła Daria Leba plasująca się na pierwszej pozycji .Tuż za nią dojechała Aleksandra Turno, a stawkę zamknęła Agata Flor.

Emocje pod tytułem Stock 150 MX
Było zaskakująco! Tak można podsumować rywalizację w klasie Stock 150 MX ,gdzie zwycięstwo odniósł Bartek Jeliński, który to podczas pierwszej rundy zajął ósme miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Cyprian Bieliński ,a podium zamknął Hubert Paduch. Na uwagę w tej klasie zasługują, także Kacper Błaszak oraz Kamil Zima, którzy na tle innych zawodników odznaczali się bardziej technicznym stylem jazdy.Wyścig na najwyższych obrotach
Przedrostek „Pro” w kategorii, najlepiej oddaje charakter jazdy zawodników w tej klasie! Do ostatnich metrów toczyła się zacięta walka pomiędzy Mateuszem Lampkowskim ,a Kacprem Rabikowskim, co ostatecznie doprowadziło do zajęcie pierwszego miejsca przez Mateusza. Natomiast u Kacpra, można z rundy na rundę zaobserwować wzrost techniki, co przejawia się coraz częstszą jazdę na stojąco. Udany start zaliczył, także Piotr Drypa łapiący się na najniższy stopień podium.
W mistrzowskim stylu
Tym oto sposobem dotarliśmy do najszybszej klasy, jaką jest Super-Pit. Miażdżące zwycięstwo odniósł tutaj Marcin Wójcik. W jego jeździe można było zaobserwować całą wiedzę, jaką przekazywał nam podczas szkoleń oraz lata doświadczeń w motocrossie, co nie mogło zakończyć się inaczej niż zwycięstwem! Na drugim na mecie był Mateusz Kamiński, który zrobił znaczący postęp od poprzedniej rudny, gdzie zajął czwarte miejsce. Na trzecim miejscu wylądował Łukasz Badulski, a całą stawkę zamknął Dariusz Leba dzielnie walczący do końca rywalizacji!


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook