opublikowano 27/03/2018 o godzinie 10:34:47, autor Olga Taraszka

I Runda Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup 2018 w oczach zawodników!Już 15 kwietnia zostanie zainaugurowany cykl zawodów „Bud-Rem-Stal Pit Bike Cup”! Zawody rozpoczną się od godz. 13, tymczasem pytamy zawodników o ich nastawienie, przed pierwszymi w tym sezonie terenowymi zmaganiami pit country!

Daria Leba:
Oczywiście wybieram się na pierwszą rundę w Głażewie, bo ogromne emocje będą tam gwarantowane! Całą zimę starałam się być aktywna i utrzymać formę jeżdżąc konno, jednocześnie odpuszczając sobie pit bike'i w celu regeneracji. Mam nadzieję, że w sezon wjadę pełna energii i gotowa na nowe wyzwania!

Aleksandra Turno: Z niecierpliwością czekam na pierwszą rundę pit country! Są to, zarówno moje ulubione zawody, jak i ulubiony tor. Przed sezonem kilka razy udało mi się potrenować na YCF Arenie, dlatego teraz pozostaje mi tylko przygotować sprzęt w 100% i rozpocząć na treningi, na które czekałam całą zimę - w Głażewie.Adam Rembeza: W końcu nowy sezon i nowe możliwości, a ja oczywiście melduje się na starcie 15 kwietnia! Jeśli chodzi o przygotowania to ciągle mam kontakt z motocyklem, także będę przygotowany do rywalizowania. Fajnie, że Głażewo się rozbudowuje. Dla mnie to świetna sprawa, że będę mógł sprawdzić się na nowym torze, więc tym bardziej nie mogę się już doczekać!

Kinga Brzdęk: 15 kwietnia będzie dla mnie dniem wyjątkowym. Na termin pierwszych zawodów w Głażewie czekałam całą zimę. Oczywiście z mojej strony obecność tam jest obowiązkowa! Uwielbiam nasz tor, który jest dość wymagający. Mam nadzieję, że jestem dość przygotowana, aby dobrze rozpocząć sezon. Gorąco zapraszam wszystkich do kibicowania! Na pewno będzie dużo wrażeń!


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook