opublikowano 03/10/2019 o godzinie 22:16:08, autor Olga Taraszka

Hubert "ŁOBUZ" Grabowski: Bardzo żałuję, że to już koniec sezonu. [PUCHAR POLSKI PIT BIKE SM]
Huber "Łobuz" Grabowski to młody i ambitny zawodnik, który w tym sezonie debiutuje w klasie STOCK 90. Choć przyznaje, że nie lada sztuką jest rywalizować, przy tak wyrównanej stawce, to zapowiada mocną dyspozycje na Finałowej rundzie!

 

HUBERT "ŁOBUZ" GRABOWSKI, KATANKA YOUNG TEAM

Bardzo żałuję że to już koniec sezonu i przed nami już ostatnie starcie w Starym Kisielinie. Osobiście wolałbym, aby sezon trwał cały rok. To bardzo ważny dla mnie sezon, ponieważ pierwszy raz startowałem w kwalifikacjach najmłodszej grupy Stock 90...a to już nie zabawa, jak w jazdach pokazowych. Moi wspaniali rywale mocno dali mi odczuć tą zdrową, ale bardzo zaciętą rywalizacje. W naszej grupie od samego początku czuje się rywalizacje, nie tylko o pierwsze trzy miejsca, ale i w dalszej stawce, kiedy ja cały czas depcze moim kolegom po piętach, a oni mi.

Obecnie w klasyfikacji ogólnej zajmuję 8. miejsce, ale mam ogromną chrapkę na 7. no może nawet 6. miejsce, bo dzielą mnie naprawdę sekundy i mała ilość punktów do tych miejsc, Walka na pewno będzie zacięta i do ostatnich metrów. Strategia jest, treningi były i są trzymajcie za mnie kciuki, zresztą za nas wszystkich, bo w Kisielinie dodatkowym utrudnieniem najprawdopodobniej będzie pogoda, która w październiku jest, jaka jest ...każdy widzi . Korzystając z okazji chciałem podziękować mojej mamie i Pawłowi za wszystko! Moim trenerkom Magdzie Stankiewicz i Monice Jaworskiej za przygotowanie do zawodów. Moim koleżankom i kolegom z zespołu i ich rodzicom, żeby nikogo nie pominąć ... to całemu KATANKA YOUNG TEAM i wszystkim moim sponsorom: Sticky Fingers at Stalowe Magnolie, SKW Racing Park, Olek Motocykle, Grafnet.eu, MaRKo-Tech, Moto Way, Trans - Szymi - Bet, Marbut.

Bez względu na pozycję, którą zajmę całą zimę poświęcam na treningi i poprawę swojej techniki, aby w przyszłym sezonie jeździć jeszcze lepiej i wygrać sam ze sobą poprawiając czasy na poszczególnych torach. Trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia w Starym Kisielinie już jutro na treningu. Dla wszystkich, którzy nie mogą oglądać nas na żywo przypominam o transmisji live.

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook