opublikowano 10/01/2020 o godzinie 10:18:52, autor Olga Taraszka

Home of Champions. Roszak Racing zaprasza na cykl treningów!
Ekipa Roszak Racing zaprasza na cykl zimowych treningów Home of Champions. Jazdy odbywać się będą na torze Racing Kart w Krakowie. Nie zabraknie gości specjalnych. Najbliższe spotkanie już 12 stycznia.Roszak Racing to team złożony z czołowych zawodników świata pit bike. Część z nich startuje, także w Mistrzostwach Polski i Europy. Wspólny trening to okazja, by wiele się od nich nauczyć oraz zarazić pasją do małych jednośladów. Jady odbędą się w godzinach od 8-10. Zalecane jest, żeby uczestnicy przybyli pół godziny szybciej. Dla osób z własnym pit bike koszt wynosi 100 zł. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy są obowiązkowe.


-Będziemy skupiać się na przełamywaniu limitów oraz tym, jak reagować w sytuacjach awaryjnych. Skoncentrujmy się przy tym też na szybkim, bardzo szybkim, jak najszybszym pokonywaniu toru w sposób efektowny i efektywny. Nie będzie to żadne szkolenie i wykłady na auli tylko niedzielny wolny trening, podczas którego wspólnie pojeździmy w rodzinnej atmosferze – przekonują zawodnicy Roszak Racing.


 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook