opublikowano 05/11/2019 o godzinie 12:15:46, autor Olga Taraszka

Halowy weekend z SIL AcademySezon halowych jazd rozpędził się na dobre. Już w najbliszą sobotę, 9 listopada, na torze Top Kart Arena w Piasecznie zaplanowano kolejny trening pit bike. Przewidziano grupy zarówno, dla dzieci, jak i dla dorosłych. Gospodarzem treningu jest SIL Academy, we współpracy z Red Bike Racing Team.Formuła treningu zakłada jazdę na motocyklach klasy Pit Bike. Dla osób, które nie mają własnego motocykla, jest możliwość skorzystania z wypożyczalni. Przewidziano podział na 2 grupy. Pierwsza to dzieci początkujące, a druga dzieci zaawansowane wraz z rodzicami. Jazdy startują  o godz. 9 i potrwają do 11:00. Od 8:30 ruszy rejestracja uczestników. Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału. 
 CZAS TRENINGU: 60 minut jazdy (4 sesje po 15 minut lub 5 sesji po 12 minut).
Będzie też możliwość odbycia "pierwszej jazdy w życiu" na zewnętrznym placu.

 


Jeśli chodzi o koszt treningu, to w przypadku dzieci wynosi on  50zł (z własnym sprzętem), a 150zł, jeśli dochodzi wypożyczenie: YCF 50A, MRF 80 Runner. Z kolei rodzice z własnym motocyklem płacą 100zł, a  200zł z wypożyczeniem.

Zapisy na trening prowadzi Piotr Kuptel, z którym należy kontaktować się pod numerem: 533 003 853 lub mailowo: p.kuptel@gmail.com, bądż przez FB (Piotr Kuptel lub SIL Academy).
Dodatkowe informacje, można znaleźć też na: https://www.facebook.com/RedBikeRacingTeam/

Tego samego dnia odbędą się, także jazdy dedykowane wyłącznie dla dorosłych. Rejestracja uczestników startuje, w tym przypadku o godz. 10:30. Jazdy potrwają od 11-13:00. Obowiązuje podział na 2 grupy: początkujący i zaawansowani. Motocykle muszą mieć założony cichy wydech i pojemniczki na zlewki. Na torze obecny będzie minimum jeden instruktor.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook