opublikowano 18/03/2019 o godzinie 20:28:40, autor Żaneta Lipińska

Głażewo 2019! Znamy terminy zawodów

Czekaliście na tę informacje? Jesteśmy przekonani, że tak! Znamy terminy czterech rund Pit Bike Cup w Głażewie.

Długo wyczekiwana informacja dla wszystkich fanów off-roadu! Wasz ulubiony tor i cykl zawodów Pit Bike Cup. Oto terminy rund w Głażewie! Śmiało można powiedzieć, że to kultowe miejsce dla wszystkich zawodników pit bike. Położony w kujawsko-pomorskiem tor off-roadowy stworzony z myślą o małych motocyklach to kolebka i najbardziej aktywny ośrodek jazdy na pit bike.

To właśnie tam, tydzień po Wielkanocy- 27 kwietnia otwarty zostanie sezon zawodów terenowych. Na linii startowej Pit Bike Cup 2019 staną zawodnicy od ósmego roku życia: zawodnicy w sześciu klasach wyścigowych i amatorzy.

27 kwietnia 2019 - I runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
23 czerwca 2019 - II runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
27 lipca 2019 - III runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
15 września 2019 - IV runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook