opublikowano 17/10/2018 o godzinie 08:46:18, autor Olga Taraszka

Gdzie trenować jazdę SM zimą?

Koniec sezonu Pucharu Polski Pit Bike SM, to nie koniec jazdy na pit bike! Warto już teraz zaplanować, gdzie warto zajrzeć na jesienno-zimowy trening! Dobrze przepracowana zima, to gwarancja mocnego wjazdu w sezon 2019!SKW Racing Park

- Ze znajomymi spotykamy się, co piątek w zamkniętym gronie, ale jazdy na torze odbywają się tak naprawdę codziennie – opowiada Adam Budziach. -Koszt jazd wynosi 140 zł/55 min. ciągłej jazdy bez sesji, 2x55 min. to koszt 250 zł. Dla zawodników z własnym pit bike`kiem aktualna cena to 40zł/55 min. Mamy też szkółkę dla dzieciaków, w ramach której zajęcia odbywają się co sobotę od 9 do 11. Chętnych wśród najmłodszych nie brakuje. Na torze SKW Racing Park, jazdy odbywają się cyklicznie w każdą środę (21:00-23:00), piątki (21:00-23:00) i niedziele (9:00-12:00). Dla chętnych organizowane są dodatkowe terminy poza wyznaczonym harmonogramem (nawet 7 dni w tygodniu).
Adres: ul. Fieldorfa Nila 7, Skawina(ok. 20min. od centrum Krakowa)
Dodatkowe informacje: Facebook: SKW Racing Park lub e-mail: biuro@skw-racingpark.pl

Tor kartingowy Canpol Extreme 
Dobrą alternatywą są, także odwiedziny na Torze kartingowym Canpol Etreme. Trening trwa tam zazwyczaj 3 godziny, a jego koszt uzależniony jest od ilości chętnych:
60 zł - 6 osób,
50zł - 7-9 osób,
40zł - 10 i więcej.
Na miejscu w zależności od liczby osób i stopnia zaawansowania następuje podział na grupy.
Dla chętnych nieposiadających własnego pit bike`a istnieje możliwość wynajęcia motocykla na miejscu. Cena wynajmu to 240 zł. W kwocie tej zawarta jest opłata za tor i paliwo. Warto pamiętać, że pita można wynająć maksymalnie na dwie osoby. 
Adres: ul. Bytowska (koło Lidla), Chojnice
Dodatkowe informacje: Facebook: Motokarton

Pitbike Satori Racing na torze DrivePosition 
Jazdę na pit bike, pod okiem doświadczonych instruktorów i zawodników można także trenować na torze kartingowym DrivePosition. Ilość uczestników jest ograniczona i obowiązuje wcześniejsza telefoniczna rezerwacja pitów pod nr tel. 502098955. Trening odbywa się na PitBike MRF 140cc. -Treningi dedykowane są dla wszystkich, którzy chcą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu – przekonuje Konrad Stawicki. -Trenujemy zarówno początkujących, jak i zawodników odnoszących sukcesy w wyścigach motocyklowych. Nie bez powodu w naszej nazwie znalazło się słowo „racing” – dodaje. Cena za 1 godz. jazdy po torze z podziałem na sesje po 4x/15 min. to 180pln. Obowiązkowy jest strój motocyklowy z ochraniaczami, dozwolona jest też odzież tekstylna.
Adres: ul. Graniczna 15, Sękocin Stary
Dodatkowe informacje: Pitbike Satori Racing.

Gokart Arena Łódź
Gokart Arena Łódź to ciekawy tor o zróżnicowanej charakterystyce i jednocześnie kolejna miejscówka, gdzie można pośmigać zimą. Tor wymaga wcześniejszej rezerwacji pod adresem:
kontakt@gokartarena.pl. Dostępność toru, można sprawdzić na stronie: www.gokartarena.pl/kalendarz
Adres: ul.Smugowa 19


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook