opublikowano 11/10/2019 o godzinie 16:52:17, autor Żaneta Lipińska

Flat trackowa sobota w Bydgoszczy!

 

Wiemy, jak bardzo lubicie połączenie czarnego sportu z motocrossem i wyścigami! Nie lada gratka na fanów dwóch kółek czeka już jutro na małym torze Polonii Bydgoszcz.


Jutrzejszy dzień to nie tylko świetna zabawa, jazdy wolne i testy, ale także możliwość spotkania i jazd z zawodnikami z różnych dyscyplin. Będą z nami m.in. Karol Kruszyński, tegoroczny wicemistrz w klasie MX2Junior w motocrossie, uczestnik mistrzostw świata Daniel Blin, zwycięzca mistrzostw Polski w wyścigach motocyklowych Supersport300, Mateusz Hulewicz, obecność zapowiedział też żużlowiec Szymon Woźniak (o ile pozwoli mu na to grafik zawodów).

-Flat track to świetna odmawiana treningu praktycznie dla każdego zawodnika- mówi Karol Kruszyński, trener MX Otopit Toruń i wicemistrz Polski w klasie MX2 Junior w motocrossie. - To świetna możliwość szlifowania techniki, nauka wychodzenia z opresji na torze, jazda „bokiem”, walka z przyczepnością, nauka kontroli gazu. Zapewniam, że jazda w poślizgu to przede wszystkim wielka frajda, nie możecie więc przegapić takiej okazji. Do zobaczenia w Bydgoszczy.

Zabierajcie pit bike i wpadajcie na miniżużel. O 12:30 zbiórka na małym torze BTŻ Bydgoszcz. Będą jazdy wolne oraz możliwość przetestowania motocykla flat track: Sunday.  Po 14:00 będzie można obejrzeć zmagania fanów małych dwóch kółek w formule żużlowej.

-Zapraszam wszystkich serdecznie na miniżużlowy stadion Polonii, bo będzie się działo! Będzie wielu wspaniałych ludzi z którymi można wymienić się doświadczeniami oraz doradzić się co do spraw wyścigów i samej jazdy jednośladem- zaprasza Mateusz Hulewicz, mistrz Polski w wyścigach motocyklowych w klasie Supersport300 i zwycięzca klasy Stock 150 w Pucharze Polski Pit Bike. -Na miejscu będziemy jeździli na nawierzchni typu flat track. Miałem już okazję potrenować kilka razy w tym stylu. W Hiszpanii jeździłem z takim zawodnikiem, jak Iker Lecuona (zawodnik mistrzostw świata Moto2). Flat track rozwija mocno umiejętności opanowania i kontroli motocykla. Do tego jest bardzo męczące i świetnie wpływa na wytrzymałość.

Wszystkich, którzy chcą spróbować, zapraszamy 12 października od 12:30 na ministadion Polonii w Bydgoszczy, przy ul. Sportowej,  wjazd od ul. Powstańców Wielkopolskich. Jazdy wolne do 18 roku życia 30 zł, jazdy testowe bezpłatne. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook