opublikowano 01/08/2019 o godzinie 14:42:57, autor Żaneta Lipińska

Flat track na torze w Rawiczu już 11 sierpnia!

Tęsknicie za jazdą na torze żużlowym? Mamy dobre wieści! Na stadionie w Rawiczu szykuje się świetne wydarzenie. Co zrobić, by wystartować?

Warunek jest tylko jeden. Trzeba zdemontować przedni hamulec. Podczas pikniku będzie można trenować zarówno na pit bike MRF, jak i YCF, a wszystko będzie odbywało się pod okiem trenera sportów motocyklowgo. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy według pojemności sprzętów. Podczas eventu będzie można wypożyczyć pit bike i spróbować jazdy podczas specjalnych sesji przeznaczonych dla nowych osób. Zawodnicy ze swoimi minimotocyklami zostaną podzieleni na grupy treningowe: do 90 cc, do 125 cc, do 150 cc, open oraz duże motocykle supermoto. Koszt udziału dla zawodnika to 80 zł.-Przede wszystkim będzie to świetna zabawa. Zapraszamy wszystkich fanów czarnego sportu, ze swoimi pit bike’ami, a jeśli jeszcze nie jeździcie, a chcecie spróbować, też będzie taka możliwość- zaznacza Łukasz Waleńczak, Pit Pitu 77. -Piknik flat track na torze żużlowym w Rawiczu to forma treningu i dobrej, sportowej zabawy, bez rywalizacji. Na koniec dla chętnych przygotujemy pokazowe biegi. 

Wszystkich amatorów czarnego sportu zapraszamy 11 sierpnia na Stadion Żużlowy Kolejarza przy ul.Grota Roweckiego 13. Zapisy startują o 9:00, zaś od 10:00 rozpoczną się sesje treningowe, dzielone na pięciominutowe wyjazdy z podziałem na grupy. Ciekawostką jest możliwość wzięcia udziału w pikniku również motocyklistów na dużych motocyklach supermoto.

 

-Wiemy, że w naszym kraju jest bardzo dużo fanów flat tracku, niestety brakuje ciekawych wydarzeń dla wielbicieli jazdy bez przedniego hamulca. Dlatego stwierdziliśmy, że wakacje to idealny moment, by zorganizować nieco inną formę wydarzenia i tym razem zawodników pit bike zaprosić na tor żużlowy. Takiej okazji nie można przegapić! Zapraszamy- mówi organizator. 
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook