opublikowano 28/02/2020 o godzinie 08:49:13, autor Żaneta Lipińska

Dziś ostatni dzień, żeby zatrzymać lub zarezerwować numer startowy na 2020!


Jak wcześniej informowaliśmy tylko do końca lutego można przedłużać i rezerwować numery startowe. Jeżeli nie potwierdzicie swojego numeru, wróci on do obiegu, jako wolny. Dziś ostatnia szansa!

Numer startowy to prawdziwa wizytówka każdego zawodnika. Znajduje się on w trzech miejscach motocykla- na dwóch bokach i z przodu na tablicy numerycznej. Podobnie, jak w poprzednich latach rezerwacja numerów startowych dla zawodników odbywa się za pośrednictwem portalu motorselts.pl. By to zrobić, wystarczy zalogować się do sytemu- TU.

https://www.motoresults.pl/pl/strefa-zawodnika/login

Przedłużanie numerów startowych trwa do końca lutego. Każdy zawodnik może sobie wybrać dowolny numer w danej dyscyplinie, pod warunkiem, że ten numer jest wolny. Ich dostępność widać dopiero po zalogowaniu. Nie należy sugerować się zakładką „zajęte numery startowe”. W zakładce „zajęte numery startowe” widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2019 (oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2020 (zajęty).

Od 1 marca numery ze statusem „oczekujący” wypadną do puli „wolnych” numerów, i każdy będzie mógł sobie taki numer zarezerwować.

Jeżeli startujesz w jednym z dwóch cykli  zawodów pit bike: Puchar Polski Pit Bike SM lub Pit Bike Cup, musisz mieć przydzielony numer startowy. W zakładce ZAJĘTE NUMERY STARTOWE wybierz sezon 20 i klasę: Supermoto | Puchar Polski | Pit Bike

Zawodnicy, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.

 

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

Warsztat • Łozyska głowki ramy , sztycy
Panowie mam problem bo nie wiem jakie mam dobrać łożyska i oraz bieżnie główki ramy , sztyca ma fi22 mm , rama chyba od Loncin , koła 14" i 12" , może ktoś ma taką sztyce...

YouTube

Facebook