opublikowano 17/05/2018 o godzinie 09:07:41, autor Olga Taraszka

Dzień testowy YCF w boguslawski.pl!Macie już plany na Dzień Mamy? A gdyby tak po przymierzała kilka … pit bike`ów? Już 26 maja odbędzie się dzień testowy YCF w boguslawski.pl! To doskonała okazja do tego, by przyjrzeć się z bliska tym małym maszynom i dobrać odpowiedni typ do siebie!


Na miejscu przygotowany zostanie przekrój wszystkich modeli, w tym: 50A, START 88SE, START F125S i PILOT F150. Dla zainteresowanych będzie istniała możliwość spróbowania swoich sił, podczas jazdy. Testy zaplanowano w godzinach 9:00-13:00. Siedziba boguslawski.pl znajduje się w Kobylnicy, przy ul. Mikołajczyka 10. 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook