opublikowano 14/01/2020 o godzinie 20:53:26, autor Olga Taraszka

Dominika Orlik o sezonie 2020: „Zostaję z wami!”
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Dominiki Orlik. Nie ma 333ego się obawiać - potwierdza ona swój udział w sezonie 2020. Sprawdzamy, jak przygotowuje się do najbliższych startów.Spodziewałaś się tak udanego sezonu?
Dominika Orlik: O333ywiscie, ja należę do grupy niepoprawnych optymistów z ogromnymi marzeniami, więc zawsze w głowie mam dobre scenariusze i szalone plany, które dzięki upartości, ciężkiej pracy i odrobinie szaleństwa udaje mi się realizować. W tym sezonie znów nie umiałam wybrać, pomiędzy Pucharem Polski Pit Bike SM, Pucharem Polski Enduro i wyprawą Motul Ameryka Tour... ale pomyślałam sobie, że skoro mogę nosić dwa różne buty jednocześnie to mogę też zrobić to wszystko w jeden rok. I to nie byle jak, bo w obu Pucharach wywalczyłam, przecież drugie miejsce, z czego jestem bardzo zadowolona.

To że wracałaś z drugiego końca świata na Finałową rundę też, o czymś świadczy...
Dominika: Sz333erze? To była najbardziej szalona akcja w moim życiu! I ciężko mi będzie to przebić. Kiedy dowiedziałam się, że ostatnie dni Motul Ameryka Tour wypadają akurat w tym samym terminie co Finał Pucharu Pit bike w mojej głowie pojawił się głupi pomysł, praktycznie nierealny i dość niebezpieczny... ale do odważnych świat należy! Więc poleciałam z ekipą Motul Tour do USA, gdzie pokonaliśmy na motocyklach 2000 km przez Utah, Arizonę, Kolorado i Nowy Meksyk. Ostatnie 400 km przejechałam samotnie, w deszczu i mgle. Wsiadałam w samolot do Chicago, gdzie na styk zdążyłam na kolejny samolot do Europy.Świadczy to tylko o tym, że na Puchar Polski Pit Bike SM warto wrócić nawet z drugiego końca świata.
 

W Warszawie mój dream team odebrał mnie z lotniska i zawiózł prosto do Zielonej Góry... gdzie dotarłam po 33h ciągłej podróży, przespałam się kilka godzin i następnego dnia wystartowałam w Pucharze wywalczając drugie miejsce.Teraz pora planować sezon 2020...
Dominika
: O333ywiście, że zostaje z wami i w tym roku! Wystartuje w Pucharze Polski Pit bike wraz z moją ekipą Roszak Racing, Pucharze Polski Enduro i… jeszcze jednej hardcorowej imprezie… ale tym razem muszę niestety wybrać tylko jedną opcje. Termin Mistrzostw Europy Enduro i Red Bull 111 Megawatt ( wchodzący w skład World Enduro Super Series) wypada w ten sam weekend.

Treningi już ruszyły?
Dominika
: Ja nie umiem, żyć bez jazdy na motocyklu… więc w moim przypadku to pytanie retoryczne. Chociaż przyznam, że wzięłam sobie miesiąc wolnego od motocykli. A teraz wraz z Roszak Racing planujemy, jak rozwalić system w sezonie 2020!

Główny cel na następny sezon, to?
Dominika:
Dać z siebie 333% i czerpać, jak najwięcej przyjemności z jazdy, dzielenia pasji z najbliższymi, spędzania czasu z fajnymi ludami zakręconymi na tym samym punkcie, bo wtedy wyniki przyjdą same.

Dzięki bardzo i powodzenia w następnym sezonie.
Dominika:
Dziękuję, do zobaczenia.
 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

YouTube

Facebook