opublikowano 03/01/2018 o godzinie 20:21:11, autor Olga

Dominatorzy minionego sezonu zdradzają plany na 2018 rok!
Cele na 2018 rok? Zobaczcie, co zdradzają najlepsi zawodnicy minionego sezonu.


Daria Leba: „Będę starała się jeszcze mocniej trzymać gaz”
-W momencie zakończenia sezonu 2017 powiedziałam sobie, że rok 2018 będzie rokiem odpoczynku, ze względu na bardzo aktywny i zabiegany poprzedni sezon. Jednakże na ostatniej gali, która odbyła się w Bydgoszczy, postanowiłam wystartować w najbliższym cyklu. Planuję wziąć udział we wszystkich organizowanych zawodach na torze w Głażewie oraz zawodach superomoto. Dodatkowo na mojej liście jest również crosscountry, bo ten typ rywalizacji sprawia mi najwięcej frajdy. Bardzo bym chciała wybrać się, także na tor w Rzeszowie. Co mogę powiedzieć na pewno, to będę starała się jeszcze mocniej trzymać gaz. Dopiero styczeń, więc czas pokaże, na co pozwolą finanse i ustalone daty. Do zobaczenia!

Kacper Rabikowski: „Nie oddam łatwo tytułu, który zdobyłem w sezonie 2017”
-Na pewno w 2018 roku zmieniam maszynę na nieco inny model. Ponadto mam zamiar popracować nad techniką jazdy i być jeszcze szybszym niż w poprzednim sezonie. Znając życie jeszcze kilka pomysłów wpadnie mi do głowy, które na pewno zrealizuje w sezonie 2018. Na koniec najważniejsze: Nie oddam łatwo tytułu, który zdobyłem w sezonie 2017!

Mateusz Wąsowski: „Mogę jedynie zdradzić, że wszystko będzie się działo głównie poza krajem”
-W 2018 stawiam na rozwój swoich umiejętności. Co do konkretnych serii wyścigowych, to plany są ambitne, ale do momentu, gdy wszystko będzie potwierdzone w 100%, nie chcę za dużo mówić. Mogę jedynie zdradzić, że będzie się to wszystko działo głównie poza krajem. Oczywiście, jeśli terminy pozwolą, na pewno będę starał się obronić Puchar Polski, lecz nie będzie to moim priorytetem.


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook