opublikowano 22/10/2018 o godzinie 07:53:14, autor Olga Taraszka

Dojechaliśmy do mety Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego 2018!
Za nami cztery podwójne rundy w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego Cross Country! Na crossowej mapie Polski w tym sezonie pojawiły się Łobez, Czaplinek, Darłówko i Piła. Emocjonująca walka o punkty do generalnej klasyfikacji toczyła się do ostatnich metrów! Podajemy, kto okazał się najlepszy!


Klasyfikacje generalną sezonu 2018 Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza Zachodniego w klasie pit bike wygrał Bogdan Kwaśnik, zaraz za nim uplasował się Kamil Tchorzewski. Trzecie miejsce na podium zdobyła reprezentantka pit ladies - Daria Leba, która w trakcie ostatniej rundy toczyła zaciętą rywalizacje z Hubertem Paduchem. Z kolei wśród juniorów, tytuł mistrza wywalczył Kacper Błaszak. Wicemistrzem sezonu 2018 został Kamil Zima, a trzecie miejsce zajął Antoni Prowadzisz.

Wyniki CC w Pile (20 X):

Pit Bike Junior 
🥇Kacper Błaszak 
🥈Cyprian Bieliński 
🥉Kamil Zima

Pit Bike Senior
🥇Kamil Tchorzewski 
🥈Daria Leba
🥉Bogdan Kwaśnik


Wyniki CC w Pile (21 X):

Pit Bike Junior 
🥇Kacper Błaszak 
🥈Cyprian Bieliński 
🥉Kamil Zima

Pit Bike Senior
🥇Hubert Paduch
🥈Kamil Tchorzewski 
🥉Daria Leba

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook