opublikowano 29/05/2019 o godzinie 16:15:13, autor Olga Taraszka

Debiuty Pucharu Polski Pit Bike SM 2019: Jakub SuśKolejnym, debiutującym w tym sezonie zawodnikiem jest startujący w klasie Stock 150 Junior - Jakub Suś #395. Choć na pit bike jeździ stosunkowo niedługo, to już teraz przyznaje, że nie wyobraża sobie weekendu bez małych motocykli!Ten sezon Pucharu Polski Pit Bike SM jest Twoim debiutem. Czujesz, że wkręciłeś się w ten sport?
Jakub Suś:
Zgadza się, to mój debiut. A wkręciłem się naprawdę bardzo mocno, nie ma dla mnie weekendu bez pit bików! Polecam spróbować każdemu, kto czuje się na siłach, przecież sport to zdrowie.

Od kiedy w ogóle jeździsz na pit bike?
Jakub:
Na pity trafiłem w listopadzie 2017r. Od początku trenowałem w barwach Katanka Young Team i nie zamierzam zmieniać tej drużyny. Jest wręcz znakomita! Treningi odbywam na Moto Parku Kraków. Ten tor pozwala rozwinąć każdy aspekt, przydający się do coraz lepszej jazdy. Moje wyścigi są punktem odniesienia do kolejnych treningów. Pozwala mi to lepiej zdiagnozować problemy i niedociągnięcia w mojej technice jazdy.W Koszalinie zająłeś 5.miejsce, nie da się ukryć, że stawka klasy Stock 150 Junior jest w tym sezonie niezwykle mocna…
Jakub:
To prawda, rywale są bardzo silni i nikt nie odpuszcza ani na moment. Podsumowując zawodnicy z klasy Stock 150 Junior są godni podziwu. Zdecydowanie nie będę się nudził na kolejnych rundach.

Awix Arenę poznałeś już na rundzie rozgrzewkowej, lubisz ten tor?
Jakub:
Tor Awix Racing Arena jest moim ulubionym. Nie jestem pewien, ale przypomina mi mały tor gokartowy SKW Racing Park, którego znam, jak własną kieszeń, i na którym stawiałem pierwsze kroki w motorsporcie. Może dlatego w Toruniu mi się tak podoba.

Dzięki bardzo i powodzenia.
Jakub:
Dziękuję!

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook