opublikowano 19/05/2019 o godzinie 08:06:02, autor Olga Taraszka

Debiuty Pucharu Polski Pit Bike SM 2019: Bartek Derek
Kolejny młody zawodnik, który debiutuje w tegorocznym Pucharze Polski Pit Bike SM to Bartek Derek! Nie da się ukryć, że klasa Stock 90 z sezonu na sezon rośnie w siłę i stanowi kuźnię motoryzacyjnych talentów!
W zeszłym sezonie brałeś udział w jazdach pokazowych, w tym możemy Cię już zobaczyć wśród stawki zawodniczej, jak wrażenia po pierwszych wyścigach?
Bartek Derek: 
Po pierwszych wyścigach moje wrażenia są bardzo pozytywne. Zarówno w zawodach crossowych, jak i SM byłem bardzo blisko podium. Jestem bardzo zadowolony ze swoich startów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie moja praca z trenerem Piotrem, jak i treningi na YCF Arenie podczas zimy.

Patrząc na to, jak dużą popularnością cieszy się w tym sezonie klasa STOCK 90, 5. miejsce jest naprawdę świetnym debiutem….
Bartek:
Nie da się ukryć, że stawka zawodniczka jest bardzo silna. W tym sezonie będzie z pewnością dominował Maksymilian Pawełczak. Moim celem jest po prostu, jak najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej.Oprócz Pucharu Polski Pit Bike SM startujesz też na crossie, bliżej Ci do terenu, czy asfaltu?
Bartek: 
Lubię teren i asfalt po równo. Na każdej nawierzchni staram się, jak najlepiej jechać.

Najbliższe zawody już 8 czerwca, Awix Racing Arena jest torem, na którym czujesz się mocny?
Bartek: 
W Starym Kisielinie i Radomiu nigdy jeszcze nie jeździłem i będzie to mój debiut . Bardzo lubię tor w Koszalinie, jednak to tor w Toruniu znam najlepiej, bo tu często trenuje.Na pewno szykuje się emocjonująca rywalizacja. 

Dzięki za rozmowę.
Bartek: Dziękuję.

 


Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook