opublikowano 16/01/2019 o godzinie 16:10:08, autor Żaneta Lipińska

Daniel Blin: mój start w mistrzostwach świata uzależniony jest od sponsorów [PILNE]

Choć kraj obiegła informacja o startach Daniela Blina w pełnym cyklu mistrzostw świata WordSBK, rzeczywistość nie jest tak kolorowa.
 
To, że Daniel znalazł się na liście startowej przedstawionej przez Dorna niestety nie oznacza, że torunianin w klasie SuperSport300 w sezonie 2019 wystartuje.  Informacja ta jest nieco przedwczesną radością. -To prawda, że jestem już na liście, lecz mój start w tej serii jest teraz uzależniony tylko i wyłącznie od sponsorów, a przed nami jeszcze dosyć duży budżet do zebrania- mówi Daniel.
 
Przypomnijmy, że Daniel Blin reprezentował już barwy naszego kraju, w mistrzostwach świata. Tą ciężkę drogę przecierał w poprzednim sezonie. Rok wcześniej pod banderą Wójcik Racing Team sięgnął po zwycięstwo w pucharach Polski i Europy (Alpe Adria). Do klasy 300 cc przeszedł zaś po zaledwie rocznym sezonie w pucharze pit bike. To wielki talent, a błyskawiczną karierę zawdzięcza ciężkiej pracy i determinacji, którą w tak młodym wieku,  musiał wykazywać się już wielokrotnie. Oczywiście wszystko rozbija się o pieniądze.
 
 
Jak możemy wesprzeć Daniela?
-Jeśli chodzi o wsparcie ze strony kibiców to na pewno pomogłoby mi rozpowszechnianie tej informacji. Za każde udostępnienie dziękuję, to dużo dla mnie znaczy i może pomóc dotrzeć do potencjalnych sponsorów- podkreśla Daniel Blin.- Sponsorom, którzy byliby gotowi wesprzeć mnie w sezonie 2019 jestem w stanie zaoferować naprawdę solidną reklamę w mistrzostwach świata SSP300, niezależnie od branży danej firmy. Każde, nawet niewielkie wsparcie, przybliży mnie do upragnionego sezonu w WSSP300. Jeśli udałoby mi się uzbierać budżet na 2019 to sezon zacząłbym ze świetnym pakietem we włoskiej ekipie Terra&Moto, w której cały sztab jest, jak jedna wielka rodzina z wielką pasją. Myślę, że z takim zapleczem jestem w stanie pokazać się z naprawdę dobrej strony.
 
Jeżeli macie pomysł jak pomóc Danielowi w osiągnięciu tego celu konieczne skontaktujcie się z nim mejlowo: blineq222@wp.pl. Redakcja służy również numerem telefonu. Liczymy nas Was, w końcu to jeden z nas!
 

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy

TOR GŁAŻEWO YCF POLAND MX OTOPIT pitbikeMRF PITBIKE.PL

Ostatnio na forum

Warsztat • stacyjka
Cześć, chciałbym w moim mrfie zamontować stacyjkę. Wiem że w tym motocyklu nie ma akumulatora.Czy wie ktoś jak to zrobić? Z góry dzięki.

Warsztat • proszę o pomoc
Cześć. czy macie jakieś sposoby,triki aby w prosty i tani sposób dodać mocy motocyklowi? Proszę o podpowiedzi.Jakby co jeżdżę pitbikiem mrf 120rc .

Kobiece pogawędki • ginekolog
wiele kobiet nie może trafić na dobrego ginekologa, sama wiem, co przechodziłam… jednak od kiedy chodzę do przychodni która jest czynna w weekendy - Babka Medica https://...

YouTube

Facebook